PRACE MODERNIZACYJNE NA STRONIE FUNDACJI KASISI

Cały czas trwają prace modernizacyjne na naszej fundacyjnej stronie, stąd może zaskakiwać jej nietypowy wygląd :) Prosimy o kilkudniową chwilę cierpliwości.

James studentem

JAMES DZIELNY STUDENT

17.10 2014 JAMES DZIELNY STUDENT

Zapewne wielu z Was zastanawia się jak radzi sobie nasz James w zupełnie nowych warunkach. Otóż odpowiadamy – ZNAKOMICIE! :)

Logo Wiszniówka

Natalia Wiszniewska o ,,Rozsmakuj sie w Kasisi"

Nasz projekt dostrzegła Natalia Wiszniewska popularna blogerka kulinarna, prowadząca program "Niejadki i inne przypadki" w TVP abc.

Strona Kasisi po angielski

KASISI NARESZCIE PO ANGIELSKU :)

11.10.2014 KASISI NARESZCIE PO ANGIELSKU :)

Akcja w Rzeszowie

KASISI POZDRAWIA RZESZÓW

08.10.2014 CAŁE KASISI POZDRAWIA RZESZÓW, a Rzeszów odwdzięczył się w piątek piękną pogodą i wspaniałym przyjęciem.

James i Fred

James rozpoczyna studia w Polsce!

23.09.2014 Wspieracze Fundacji Kasisi - ZNÓW ZROBILIŚCIE COŚ MEGADOBREGO!!! :)

Nagrobek Francis

Franio ma już ufundowany przez Was nagrobek

22.09.2014 Pisałem już tu chyba, że parę tygodni po pogrzebie, gdy przyjechałem do Kasisi i poszliśmy z Siostrą na cmentarz, zobaczyliśmy dwa pędy róży, które wyrosły z grobu.

Plakat Plaza

Inauguracja projektu "Rozsmakuj się w Kasisi" w Rzeszowie

22.09.2014 r. Szymon Hołownia przyjedzie do Rzeszowa w najbliższy piątek 26.09, aby w CH Plaza Rzeszów zainaugurować projekt Rozsmakuj się w Kasisi.