adopcja z sercem

adoptuj kolejne
dziecko

Dorcas 4 l

Jest w Kasisi z młodszym rodzeństwem. Jej mama choruje.

Faith 2 l

Była wykorzystywana do żebrania na ulicy.

Gabriel 6 m

Jest dzieckiem porzuconym.

Gift 8 m

Maleństwo oczekuje na operację. Mleko i kaszka pilnie potrzebne!

Reuben 6 m

Jest w Kasisi ze swoją bliźniaczką Ruth i starszą siostrą.

Ruth 6 m

Jest w Kasisi z bratem bliźniakiem i starszą siostrą.

Thomas 8 m

Dziecko porzucone przez matkę.

Valentine Kai 2 l

Żył razem z mamą na ulicy.

Pomaganie przez kupowanie, czyli

zakupy dla kasisi

Za pośrednictwem naszej strony internetowej możesz zaangażować się nie tylko w długofalowe projekty, jak Adopcja z Sercem, ale przekazać jednorazowe wsparcie, które realnie zmieni los dzieci w Kasisi. Przekonaj się, że dobro wraca!

Dbamy

Mleko terapeutyczne

Wprowadziliśmy Lontie z niedożywienia. Uzupełnij zapasy mleka terapeutycznego dla kolejnych maluchów!

Pobyt w szpitalu

Zambijska służba zdrowia jest płatna. Pomóż nam zaopiekować się dziećmi potrzebującymi hospitalizacji.

Książki do biblioteki

W Kasisi troszczymy się o przyszłość naszych dzieci od najmłodszych lat. Wesprzyj nas w tych działaniach!

Paliwo do ambulansu

Zatankuj nasz ambulans, by był gotowy ratować nasze dzieci!

Zadbaj o Rozpieszczalnik

Rozpieszczając nasze dzieci, rozpuszczamy zło, które przylgnęło do nich, zanim trafiły do Kasisi.

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!