• Zespół Szkół nr 12, Koszalin - 120,98 zł

Bardzo się cieszyliśmy, że możemy uczestniczyć w akcji Ozłacamy Kasisi. Z niecierpliwością czekaliśmy na przesyłkę , a kiedy wreszcie dotarła do nas rozpoczęliśmy pracę.

Dzieci na lekcjach poznały Fundację , ideę crowdfundingu a przede wszystkim wspaniałe dzieciaki i siostry z Kasisi. Po każdej lekcji powstawały prace uczniów, które prezentowaliśmy dumnie innym uczniom i nauczycielom. Powstały również piekne plakaty, obrazujęce ideę Fundacji : serduszka z imionami dzieci, konary drzewa z imionami sióstr i Fundacją podlewającą to drzewo, aby mogło zdrowo rosnąć. Dzieci narysowały też komiksy.

Podczas wielkiego finału dzieciaki obejrzały prezentację a następnie zbierały pieniądze pośród swoich rówieśników i nauczycieli.

Cieszymy się, że serca dzieci otworzyły sie na ideę crowdfundingu i że wiedzą, że warto dawać nawet niewiele aby pomóc wielu.