Bibisha 16 l

Urodziny: 05.11.2006
W Kasisi od: 19.06.2018

Bibisha trafiła do Kasisi w czerwcu 2018 roku. Jest ciężko chora. Rodzice zmarli, a starsza siostra nie ma już możliwości opiekować się dziewczynką, ponieważ sama jest chora i biedna.

LIPIEC 2022
Bibisha skończyła szkołę podstawową, mieszka u swojej siostry. Cały czas monitorujemy, jak sytuacja w ich domu. Dziewczyna wciąż otrzymuje wsparcie z projektu "Adoptuj z sercem".
CZERWIEC 2021
Jest w siódmej klasie. W tym roku przyjęła chrzest, o który sama poprosiła. Dobrze się uczy. Jest bardzo odpowiedzialna, chętnie pomaga we wszystkich pracach.
MAJ 2019
Chodzi do piątej klasy. Lubi czesać włosy i śpiewać, a w przyszłości chce być pielęgniarką.
PAŹDZIERNIK 2018
Ze zdrowiem Bibishy zdecydowanie lepiej.  Dziewczynka bardzo dobrze się uczy.
pokaż starsze

Bibisha

Mariola A.

Agnieszka Kuprowska

Paszport do przyszłości – podaruj szkolną wyprawkę

Wyprawka to m.in. zeszyty, dzięki którym dzieci mogą uczyć się także w domu. To też własna para butów, które, gdyby nie Kasisi, musiałyby pożyczać od rodzeństwa. To w końcu pyszna, zdrowa kanapka w plecaku, która doda sił do wytężonej nauki. Dokładnie taka, jaką przygotowałaby ich mama. Taka, jaką możesz dziś właśnie stąd – z Polski – zapakować do ich plecaczka.