Bibisha 13 l

Urodziny: 05.11.2006
W Kasisi od: 19.06.2018

Bibisha trafiła do Kasisi w czerwcu 2018 roku. Jest ciężko chora. Rodzice zmarli, a starsza siostra nie ma już możliwości opiekować się dziewczynką, ponieważ sama jest chora i biedna.

MAJ 2019r.
Chodzi do piątej klasy. Lubi czesać włosy i śpiewać, a w przyszłości chce być pielęgniarką.
PAŹDZIERNIK 2018r.
Ze zdrowiem Bibishy zdecydowanie lepiej.  Dziewczynka bardzo dobrze się uczy.

Kurczak

Joanna Lewandowska

Agnieszka Kuprowska

Zambii grozi klęska głodowa

W Zambii głoduje już ponad 2,3 miliona mieszkańców. Brak opadów ma katastrofalny wpływ na rolnictwo. Codziennie o pomoc prosi nas kilkadziesiąt rodzin w potrzebie. Musimy zareagować. Nie zamkniemy drzwi przed ludźmi, którzy coraz liczniej przychodzą prosić nas o ratunek. Dla potrzebujących drzwi w Kasisi się nie zamykają, dobrze o tym wiecie!