Bibisha 14 l

Urodziny: 05.11.2006
W Kasisi od: 19.06.2018

Bibisha trafiła do Kasisi w czerwcu 2018 roku. Jest ciężko chora. Rodzice zmarli, a starsza siostra nie ma już możliwości opiekować się dziewczynką, ponieważ sama jest chora i biedna.

CZERWIEC 2021
Jest w siódmej klasie. W tym roku przyjęła chrzest, o który sama poprosiła. Dobrze się uczy. Jest bardzo odpowiedzialna, chętnie pomaga we wszystkich pracach.
MAJ 2019
Chodzi do piątej klasy. Lubi czesać włosy i śpiewać, a w przyszłości chce być pielęgniarką.
PAŹDZIERNIK 2018
Ze zdrowiem Bibishy zdecydowanie lepiej.  Dziewczynka bardzo dobrze się uczy.

Kurczak

Mariola A.

Agnieszka Kuprowska

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!