moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Pilna adopcja
Bejbiki

Davies 1 l

4
6
Urodziny: 2021
W Kasisi od: 20.06.2022

Chłopiec został przywieziony do opieki społecznej przez swojego biologicznego ojca, stamtąd od razu trafił do naszego DOMU. 

Mama Daviesa zmarła po długiej chorobie. Tata, mimo że bardzo by chciał, nie jest w stanie zająć się synem. Opieka nad tak małym dzieckiem wymaga poświęcenia i ogromnego zaplecza finansowego, a ponieważ mężczyzna jest bezrobotny, a na pomoc ze strony najbliższej rodziny nie może liczyć, musiał podjąć decyzję o oddaniu syna. I choć nie była to dla niego łatwa decyzja, wie, że najlepsza, jaką mógł w danym momencie podjąć.  

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Mleko terapeutyczne
+40 serc

Mleko terapeutyczne

40,00 zł
Pościel dla dziecka
+18 serc

Pościel dla dziecka

18,00 zł
Pojazdy i kolejki
+50 serc

Pojazdy i kolejki

50,00 zł
Witaminy
+18 serc

Witaminy

18,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Marcelina

Kalina

Agnieszka

Katarzyna

Cyryl Jan Łukasiak

Joanna Indyk

M

Sylwia

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!

uzbieranych:
5 472 zł
potrzebujemy:
10 000 zł