Przedszkolaki

Elijah 6 l

Urodziny: 31.01.2014
W Kasisi od: 17.10.2016

Chłopiec jest w Kasisi razem ze swoją siostrą. Dzieciaki pochodzą z Rwandy, a do Zambii uciekły z Konga razem ze swoją mamą, która bardzo ich kocha i często odwiedza. Kobieta stara się zrobić wszystko, żeby zapewnić im godne życie, narazie pracuje i uczy się angielskiego, jak tylko jej sytuacja się poprawi zabierze dzieci do siebie. Elijah to żywioł nad żywioły, jest w domowym przedszkolu, jego ulubione zajęcie to kopanie piłki.

GRUDZIEŃ 2019r.
Wszystko u niego dobrze. Chodzi do przedszkola.

Dżem

Agnieszka Kuprowska

AWPT&ELIJAH

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Ruszamy z Funduszem im. Christophera Sakali. Będziemy wspierali chore dzieci na odziale onkologicznym szpitala w Lusace, a w Kasisi stworzymy Centrum Talentów dając naszym podopiecznym przestrzeń do rozwoju i pielęgnowania swoich zainteresowań.