moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Elijah 9 l

13
8
Urodziny: 31.01.2014
W Kasisi od: 17.10.2016

Chłopiec jest w Kasisi razem ze swoją siostrą. Dzieciaki pochodzą z Rwandy, a do Zambii uciekły z Konga razem ze swoją mamą, która bardzo ich kocha i często odwiedza. Kobieta stara się zrobić wszystko, żeby zapewnić im godne życie, narazie pracuje i uczy się angielskiego, jak tylko jej sytuacja się poprawi zabierze dzieci do siebie. Elijah to żywioł nad żywioły, jest w domowym przedszkolu, jego ulubione zajęcie to kopanie piłki.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

STYCZEŃ 2023
Staramy się, żeby chłopca i jego siostrę zabrała matka. Kobieta odmawia, mówiąc, że jest bezdomna. Wiemy jednak, że to nie prawda. Jakiś czas temu wyszła za mąż i bardzo dobrze jej się powodzi.
SIERPIEŃ 2022
Chodzi do drugiej klasy. Jego ulubionym przedmiotem w szkole jest matematyka. Zawsze uśmiechnięty i zadowolony z życia. Ma mnóstwo różnych, często bardzo nietypowych pomysłów. Uwielbia ciastka i pizzę.
CZERWIEC 2021
Jest bardzo energicznym dzieckiem. Pełen życia, humoru i pomysłowości, a do tego mały psotnik;)
GRUDZIEŃ 2019
Wszystko u niego dobrze. Chodzi do przedszkola.
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
Książki do biblioteki
+25 serc

Książki do biblioteki

25,00 zł
Talon na wycieczkę
+100 serc

Talon na wycieczkę

100,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Nikola z Czechowic

MadziaMadzia

Paulina Szostak

Cyryl Jan Łukasiak

Miki

Grześ

Lucyna

amelusiaaaa

Rybka

Via

Ania i Bartek

RODZINA SKUTELA

Agnieszka Pieńkowska

Natalia

Karolina Legiżyńska

Agnieszka Kuprowska

Natalia

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Rehabilitacja w Kasisi

Kasisi to Dom, w którym dzieci zawsze mogą liczyć na wsparcie. Trafiają tu często porzucone przez rodziców, których przerosła opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem. Czasem rodzice błagają Dom w Kasisi o opiekę i jest to najtrudniejsza, ale także najlepsza decyzja, jaką mogą podjąć.

uzbieranych:
465 zł
potrzebujemy:
11 000 zł