Bejbiki

Shadrick 3 l

Urodziny: 19.12.2020
W Kasisi od: 21.03.2020

Shadrick trafił do Kasisi razem z bratem bliźniakiem Mishekiem. Obaj chłopcy byli w bardzo złym stanie, po tym jak cierpiąca na chorobę psychiczną mama nie potrafiła zająć się nimi, a babci nie starczało już sił, by czuwać przy kilkutygodniowych maleństwach. Taty chłopców nie znamy. 2 kwietnia 2022 r., w wyniku zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, zmarł Mishek – brat bliźniak Shadrika.

LIPIEC 2023
Shadrick to prawdziwy mały mędrzec wśród bejbików. Jego inteligencja i zdolności językowe są naprawdę imponujące. Ma rzadki talent do wyrażania się w tak elokwentny sposób, że wszystkich wprawia w zdumienie. Lubi jeździć na rowerku, kopie piłkę i na wszystko się wspina.
KWIECIEŃ 2022
2 kwietnia nagle we śnie zmarł brat bliźniak chłopca. Wyślijcie dziś Shadrickowi dużo ciepłych myśli.
STYCZEŃ 2022
Niedawno, razem z bratem bliźniakiem. obchodził pierwsze urodziny. Rośnie zdrowo, bardzo lubi bawić się ze starszymi dziećmi. Nikt go nie odwiedza.

Mleko terapeutyczne

Mleko terapeutyczne