Przedszkolaki

Tacillah 5 l

Urodziny: 03.11.2015
W Kasisi od: 16.08.2016

Tacillah do Kasisi przywiózł, z miejscowości oddalonej o 700 km, zambijski poseł. Dziewczynkę spotkał w jednej z wiosek na swoim terenie. Jej mama zmarła, ojciec jest ciężko chory, małą oddano więc pod tymczasową opiekę wodza (wójta) wioski i jego żony. Poseł wiedział o istnieniu Kasisi, wiedział też, że Tacillah znajdzie tu najlepszą opiekę.

MAJ 2021
Chodzi do zerówki w szkole poza Kasisi. Jest spokojna, ale bardzo chętnie bierze udział we wszystkich zabawach z dziećmi. Nikt o nią nie pyta.
MAJ 2019
Chodzi do domowego przedszkola. Jest bardzo aktywna i szybka. Ładnie śpiewa, jest „dyrygentem” w przedszkolnym chórze.
CZERWIEC 2017
Jest w młodszych bejbikach. Nie ma z nią żadnych problemów. Jest zdrowa.

Przytulanki

Franek Marcel

Merchel Urszula

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!