Pilna adopcja

Tacillah 4 l

Urodziny: 03.11.2015
W Kasisi od: 16.08.2016

Tacillah do Kasisi przywiózł, z miejscowości oddalonej o 700 km, zambijski poseł. Dziewczynkę spotkał w jednej z wiosek na swoim terenie. Jej mama zmarła, ojciec jest ciężko chory, małą oddano więc pod tymczasową opiekę wodza (wójta) wioski i jego żony. Poseł wiedział o istnieniu Kasisi, wiedział też, że Tacillah znajdzie tu najlepszą opiekę.

MAJ 2019r.
Chodzi do domowego przedszkola. Jest bardzo aktywna i szybka. Ładnie śpiewa, jest „dyrygentem” w przedszkolnym chórze.
CZERWIEC 2017r.
Jest w młodszych bejbikach. Nie ma z nią żadnych problemów. Jest zdrowa.

Przytulanki

Franek Marcel

Merchel Urszula

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Ruszamy z Funduszem im. Christophera Sakali. Będziemy wspierali chore dzieci na odziale onkologicznym szpitala w Lusace, a w Kasisi stworzymy Centrum Talentów dając naszym podopiecznym przestrzeń do rozwoju i pielęgnowania swoich zainteresowań.