• Albumiki adopcyjne

  Kasisi przepełnione radością dzięki albumikom z Waszymi zdjęciami.

  Po raz drugi w historii naszej Fundacji przygotowaliśmy dla naszych dzieciaków albumiki adopcyjne, tak by miały w jednym miejscu zdjęcia i imiona wszystkich, którzy zdecydowali się być ich Aniołami Stróżami.

  „Adoptuj z sercem” to bez wątpienia nasz najważniejszy program. Bardzo nam na nim zależy. Darczyńcom pokazuje, że nie wspierają jakiejś instytucji, a naprawiają konkretne dziecięce losy. Z kolei naszym dzieciakom uświadamia, że cały świat, nie tylko Kasisi, jest pełen dobrych ludzi, i że są ważne, dostrzeżone, potrzebne nie tylko nam tu, że mają bezinteresownych przyjaciół myślących i troszczących się o nich tysiące kilometrów stąd.

  Kasisi to nie jednorazowa akcja dobroczynna, to zobowiązanie na lata. Na każdy dzień, bo każdego dnia nasi domownicy potrzebują nas, jedzenia, spania, edukacji, rozrywki, leczenia. To wszystko możemy im zapewnić dzięki tym, którzy zdecydowali się wspierać nas na stałe, przez „Adoptuj z Sercem”, przez „Spiżarnię" i inne nasze projekty. Wspieracie nas co miesiąc, my co miesiąc dokarmiamy i dolewamy paliwa Kasisi (w tej chwili przelewamy tam CO MIESIĄC 40.000 dolarów, czyli prawie 150.000 złotych). Wydatki na jedzenie dla takiej rzeszy (ponad 200.) maluchów, na prąd, na czesne, na niezbędne remonty, na internaty, na szpital, na ubrania - to kosmiczne sumy. Ale dzięki Wam możemy lecieć i na Marsa! :)

  Wiecie, ile radości sprawiły dziś dzieciakom te albumiki, na których mogły Was zobaczyć? To jest naprawdę wspaniałe, że dzięki Wam możemy być spokojni o to, że jutro będziemy mieli co położyć na dziecięcych stołach, wysłać maluchy do szkoły, zapłacić za leki i szpital...

  Każde serce, każdy adoptujący to skarb dla dzieci. Dziękujemy, że JESTEŚCIE!!!

  Partnerzy