• Imponująca zbiórka dla Fundacji podczas Festiwalu Czacki Second Stage!

Nasza Fundacja była beneficjentem tegorocznej, VII edycji Festiwalu. Cały dochód z imprezy Licealiści przekazali podopiecznym w Kasisi. Dziękujemy!

Podczas Festiwalu Czacki Second Stage, który odbył się w w dniach 17-18 czerwca 2016r. odbywały się koncerty, akcja charytatywna oraz różnego rodzaju akcje towarzyszące, m.in. mecz pomiędzy Licealistami a drużyną Fundacji Kasisi:)

Cały dochód ze sprzedaży wejściówek, aukcji charytatywnej, działalności kawiarenki szkolnej, sprzedaży gadżetów festiwalowych został przekazany do Kasisi!

Łącznie uzbierało się 16 000 złotych! A w tym:
    -5000 zł ze sprzedaży 1000 wejściówek
    -7626 zł z aukcji charytatywnej
    -528,51 zł z dochodu kawiarenki
    -2452,52 zł ze sprzedaży gadżetów
    -392,97 zł z datków od organizatorów

Bardzo dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom, Uczniom Liceum im. Tadeusza Czackiego przy ul. Polnej 5 w Warszawie! Wszystkim tym, którzy wsparli aukcję przekazując coś od siebie, wszystkim, którzy tak wspaniale zaangażowali się w przygotowanie Festiwalu, a także wszystkim biorącym w nim czynny udział.

Dziękujemy!