• Wszystkiego Najlepszego życzymy dziś naszym WOLONTARIUSZOM!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, wszystkim naszym wolontariuszom, którzy angażują się w działalność obu Fundacji z całego serca – DZIĘKUJEMY!

Kochani, bez Was nie moglibyśmy tak prężnie i sprawnie funkcjonować. Jesteśmy Wam wdzięczni za Wasz czas i za Waszą pracę. Dzięki Waszej bezinteresownej pomocy i zaangażowania, Waszych pomysłów, rzetelnej wiedzy i czasu jaki nam poświęcanie, po prostu nie dalibyśmy rady.

Życzenia powracającego do Was ze wzmożoną siłą DOBRA, nieustającej satysfakcji i spełnienia na wszystkich płaszczyznach Waszego życia kierujemy dziś do wszystkich, którzy swoją pracą przyczyniają się do sprawniejszego funkcjonowania Fundacji Kasisi oraz Fundacji Dobra Fabryka, ale też do każdego z osobna:

Edytko, Ewelino, Tesiu, Ewo, Kasiu, Lucynko, Madziu, Asiu, Moniko, Sylwio, Aniu i Kasiu – z całego serca Wam dziękujemy!!!

Jesteśmy dumni, że to właśnie Wy z nami jesteście!