• Przedszkole nr 26 w Tychach

  DZIECIOM Z PRZEDSZKOLA NR 26 W TYCHACH GRATULUJEMY ZAANGAŻOWANIA!

  Zadanie nr 1 i 2

  Nasze przedszkole już po raz trzeci przystąpiło do  „Ozłacamy Kasisi”.
  W akcji wzięły udział przedszkolaki z wszystkich grup czyli 165 dzieci.
  Realizacja zadań przeznaczonych do wykonania dostosowana została do możliwości indywidualnych poszczególnych grup w zależności od wieku dzieci.
  Tradycyjnie jako wprowadzenie do akcji „Ozłacamy Kasisi” dzieci oglądały prezentację multimedialną. Przedszkolaki krok po kroku poznawały Kasisi:
  znaczenie poszczególnych symboli znajdujących się na logo Fundacji,
  osoby pracujące w Kasisi,
  mieszkańców Domu Dziecka,
  potrzeby podopiecznych Fundacji,
  sposoby pomocy,
  oraz to co dotychczas zostało już dokonane.
  Dzieci bardzo żywo reagowały na oglądane obrazy. Prezentacja wywarła na nich duże wrażenie i mimo że to maluchy – prześcigały się w pomysłach na to, jak pomóc kasiskim podopiecznym.
   
  Zgodnie z wytycznymi, które przedszkole otrzymało od Fundacji i w oparciu o przysłane materiały dzieci realizowały poszczególne zadania. Przedszkolaki bardzo chętnie brały udział w tych zajęciach. Tematyka omawiana była dla dzieci interesująca i inspirująca do twórczych działań.
   
  Zbiórka datków na rzecz Fundacji rozłożona była w czasie i odbywała się w tygodniu poprzedzającym Dzień Dziecka Afrykańskiego.
   
  Otwarcie puszki odbyło się zgodnie z zasadami określonymi przez regulamin.  Puszka została otwarta w obecności Dyrektora, koordynatora i nauczycielki naszego przedszkola. Komisyjnie zostały przeliczone znajdujące się tam pieniądze. Zebrana kwota to 180,57 zł.
   
  Poza prezentowaną galerią zdjęć nasze działania można znaleźć na profilu naszego przedszkola pod nazwą: Przedszkole nr 26 w Tychach na Facebooku.
   
   
   

  Partnerzy