• Szkoła Podstawowa im. ks.mjr. Franciszka Łuszczki w Lubeni

  Zadanie nr 1 - Relacje Międzyludzkie

  wsparcie: 730zł

  data: 07.06.2017r.

  SWIAT RELACJI MIĘDZYLUDZKICH
  Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu przeprowadzili zajęcia dla wolontariuszy dotyczące afrykańskich relacji międzyludzkich. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z afrykańskimi gestami i zwrotami grzecznościowymi, których wymowa przysporzyła wszystkim wiele radości. Ponadto dzieci zobaczyły, jak ważny jest w Afryce szacunek do osób starszych.
   PRZYBIJ PIĄTKĘ W PIĄTEK
  Członkowie Szkolnego Wolontariatu zrealizowali  konkurs pod hasłem: ,,PRZYBIJ PIĄTKĘ W PIĄTEK”. W kwietniu uczniowie klas  0-VI otrzymali od wolontariuszy specjalne plansze i puszki do których przez cały tydzień wrzucali drobne monety. Co piątek wyznaczeni wolontariusze  sprawdzali zawartość puszki i za każde uzbierane 5 zł klasa na swojej planszy otrzymała przybitą pieczątkę z nr ,,5”. Klasa, która zebrała do czerwca najwięcej ,,5” wygrała konkurs i otrzymała pamiątkowy dyplom. W akcji tej zebraliśmy kwotę  730 zł.

   

   

   

  Zadanie nr 2 - Kreatywność

  wsparcie: 43zł

  data: 07.06.2017r.

  KREATYWNOŚĆ
   Przeprowadziliśmy zajęcia dla wolontariuszy na temat użyteczności przedmiotów, które nam wydają się bezużyteczne. Uczniowie wykonali puszki ze starych słoików ozdobionych według własnej inwencji, które posłużą do zbierania drobniaków przez poszczególne klasy.

  PRZEDSZKOLAKI ZBIERAJĄ DROBNIAKI
  Szkolne przedszkolaki przyłączyły się do pomocy dzieciom z sierocińca Kasisi. Przed wejściem do klas przedszkolnych szkolni wolontariusze umieścili puszkę z logo Kasisi, do której przedszkolaki wraz z rodzicami wrzucali drobne monety i tym samym wspierali naszą szkolną akcję ,,Ozłacamy Kasisi”.
  Przedszkolaczki uzbierały  43 zł

    

   

   

  wsparcie: 19.05.2017: 629,92zł

   

   

  FINAŁ

  wsparcie: 420zł

  data: 28.06.2017r.

   

  DZIĘKUJEMY!!

  Partnerzy