Anna 16 l

Urodziny: 16.05.2007
W Kasisi od: 21.05.2010

Dziewczynka w Kasisi jest razem ze swoimi siostrami Veronicą i Catherine. Mają skomplikowaną sytuację w domu. Do Kasisi przyprowadził je tata.

LUTY 2024
Skończyła dziewiątą klasę z bardzo dobrymi wynikami. Dziesiątą, ze względu na epidemie cholery zaczynała online, ale nie mogła się doczekać powrotu do szkoły. Wydoroślała, i stała się bardzo komunikatywna. Miała o sobie wielkie mniemanie, teraz ma w sobie więcej pokory.
LIPIEC 2023
Jest już w dziewiątek klasie. Nie mamy z nią żadnych problemów.
STYCZEŃ 2023
Ma się dobrze. Z początkiem roku poszła do dziewiątej klasy. Wakacje, razem z siostrą, spędziła u swojego taty. Bardzo wydoroślała.
MAJ 2022
Anna ma się dobrze. Lubi się uczyć. Wykazuje bardzo duży talent do nauki przyrody - może zostanie kiedyś znaną badaczką?
Dziewczynka jest bardzo otwarta - przyjaźni się z Cynthią, Rebeccą, Elizą i Esnart. To dziecko o wielkim sercu.
LISTOPAD 2021
Anna kończy ósmą klasę. Dobrze się uczy. Jest urodzoną liderką.
CZERWIEC 2021
Chodzi do ósmej klasy. Jest otwarta, pomocna i przyjacielska. Ma naturę filozofa, do wszystkiego podchodzi z przemyślanym osądem, zawsze obdarza wszystkich pięknym uśmiechem.
PAŹDZIERNIK 2020
Dziewczynka chodzi do siódmej klasy. Dobrze się uczy. Jest spokojna.
STYCZEŃ 2020
Poszła do siódmej klasy. Mimo choroby wszystko z nią dobrze. Lubi się uczyć.
CZERWIEC 2016
Dziewczynka chodzi do trzeciej klasy. Jest bardzo dobrym człowiekiem.
CZERWIEC 2015
Anna jest w grupie tańczących dziewcząt. Jest bardzo opiekuńcza w stosunku do bejbików, spędza z nimi każdą wolna chwilę. Cieszy się bardzo domkiem dla lalek, który dostała w prezencie.

Babka wielkanocna

Ziuta 53

Maria i Paweł Ziębowie

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!