Benny 10 l

Urodziny: 14.08.2013
W Kasisi od: 07.04.2014

Chłopiec w Kasisi znalazł się za sprawą swojej rodziny, po śmierci mamy. Był bardzo zagłodzony i miał gruźlicę. Na szczęście doszedł już do siebie.

LUTY 2024
Benny poszedł do szkoły specjalnej, oddalonej od Lusaki o 400 km. Mamy nadzieję, że dzięki specjalnemu programowi, nauka stanie się dla niego przyjemniejsza i bardziej zrozumiała. Jest fajnym i serdecznym chłopcem. Nie sprawia problemów wychowawczych.
LIPIEC 2023
Benny ma się dobrze. Lubi się uśmiechać i przytulać. Jest aktywny, przez co w szybkim tempie niszczy buty ;) Gdy się stresuje, zaczyna się jąkać.
STYCZEŃ 2023
Jest bardzo kochanym i przyjacielskim chłopcem. Ostatnio jego ulubionym zajęciem jest witanie się ze wszystkimi, po kilka razy dziennie.
KWIECIEŃ 2022
Ben jest grzecznym dzieckiem, ma bardzo dobre serce. Jest zawsze tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Lubi rysować. Nikt go nie odwiedza.
CZERWIEC 2021
Poszedł do zerówki w szkole. Zawsze pełen radości, usłużny, nigdy się nie gniewa. Lubi grać w piłkę.
MAJ 2019
Zaczął przedszkole. Jak każdy mały chłopiec jest małym rozrabiaką. Lubi tańczyć, gra na organkach
CZERWIEC 2017
Mieszka w Edmund House. To bardzo mądry chłopak. Lubi się przytulać, jest bardzo czuły.
CZERWIEC 2016
Chłopiec jest w dużych bejbikach. Po chorobie głodowej nie ma już śladu. Jest spokojnym, cichym dzieckiem.
CZERWIEC 2015
Ben jest zdrowym chłopcem. Jest jeszcze w grupie bejbików.

Babka wielkanocna

Babka wielkanocna

Kurczak

Kurczak

Nshima (kleik kukurydziany)

Nshima (kleik kukurydziany)

Mleko

Mleko

Kosz warzyw

Kosz warzyw

Szymon Jagoda

JG

Maja

Endriuus

Nati :)

Mateusz

Karolka

Basia & Krystian

Gosia, Borys, Miłosz i kot Ares :)

Suchy

Zofia

Renia

Andrzej Rożek

Joanna Grzebyk

Joanna Zajączkowska-Sulka

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!