Przedszkolaki

Bibiana 5 l

Urodziny: 19.08.2018
W Kasisi od: 08.11.2022

Dziewczynka trafiła do Kasisi dzień po narodzeniu. Jej mama jest bardzo chora i nie może zając się córką.

LUTY 2024
Ma się dobrze. Lubi chodzić do szkoły i bawić się z koleżankami. Jest ułożonym dzieckiem, które nie sprawia problemów. Gdy się uśmiechnie, to trudno jej czegokolwiek odmówić:)
LIPIEC 2023
To jej ostatni rok w domowym przedszkolu. Za kilka miesięcy skończy zerówkę i pójdzie do szkoły. Nie może się już doczekać, kiedy dostanie swój własny tornister.
STYCZEŃ 2023
Rośnie dobrze. Jest zdrowa. Nie ma z nią problemów.
SIERPIEŃ 2022
Chodzi do domowego przedszkola. Jest delikatną i wrażliwą dziewczynką. Ładnie się rozwija. Potrafi już budować całe zdania.
GRUDZIEŃ 2021
Bibiana jest raczej spokojna, bardzo radosna i samodzielna.
CZERWIEC 2021
Jest mądrym i grzecznym dzieckiem. Na początku wszystkiego się bała, teraz jest lepiej, choć trzyma zdrowy dystans do świata.
KWIECIEŃ 2021
Dziewczynka rozwija się prawidłowo. Jest już u starszych bejbikow.
WRZESIEŃ 2020
Bibiana lubi bawić się ze starszymi dziećmi, jest bardzo aktywna. Jej stałą towarzyszką jest Bella.
MAJ 2019
Bardzo ładnie rośnie. Ma kłopoty skórne, więc potrzebuje często opieki medycznej. Na początku chorowała, ale wyszła z tego.
STYCZEŃ 2019
Bibiana ładnie rośnie i nie ma żadnych problemów ze zdrowiem. Kilka dni przed Bożym Narodzeniem została ochrzczona.

Mleko

Mleko