Idah 18 l

Urodziny: 08.08.2005
W Kasisi od: 16.06.2006

Dla Idah Kasisi stało się domem, gdy miała 2 lata. Na początku pobytu u Sióstr często chorowała. Choć obecnie jej stan jest lepszy, wciąż wymaga opieki medycznej. W czasie wolnym od lekcji, przemienia się w przywódcę swych rówieśników i wodzi rej w trakcie zabaw. Ma jedną słabość – do pluszaków.

LUTY 2023
Wszystko u niej dobrze. Ma niesamowite zdolności we fryzjerstwie. Robi piękne stylizacje włosów.
LIPIEC 2022
Jest w liceum. Chodzi do dziewiątej klasy.  Wszystkich słucha, ale i tak stawia na swoim ;) Robi to zawsze w uroczy sposób. Pilnie się uczy. Ma problemy zdrowotne, często łapie infekcje.
CZERWIEC 2021
Bardzo wydoroślała, jest poważna, pomocna i uprzejma. Ma zdrowy osąd na różne tematy. Lubi się wysypiać ;)
LIPIEC 2020
Dziewczynka chodzi do miejscowej szkoły. Jest w ósmej klasie. Teraz uczy się pilnie w domu z pomocą nauczyciela. Od dłuższego czasu nie choruje. Ma dużo energii i pomysłów.
GRUDZIEŃ 2018
Idah wyrosła, jest bardzo samodzielna. Siostra już czyni ją odpowiedzialną za grupkę dzieci, a ta świetnie sobie radzi.
CZERWIEC 2016
Idah jest w czwartej klasie. To bardzo uczynna dziewczynka.
CZERWIEC 2015
Jest na leczeniu. Aktualnie nie choruje od kilku miesięcy, ale ma za sobą dużo powikłań. Została przestawiona na inne leki, które jej pomagają. Bardzo lubi pomagać w pokoju zabiegowym, chętnie sprząta i rozdaje dzieciom witaminy.

Babka wielkanocna

Włodzimierz

HAZ Bulanda

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!