Paul 8 l

Urodziny: 05.05.2015
W Kasisi od: 21.12.2015

Paul trafił do Kasisi po tragedii rodzinnej. Zajmowała się nim prababcia, która nie była jednak w stanie podjąć się opieki na dłuższą metę. Chłopiec najbardziej lubi tańczyć i bawić się na placu zabaw, lubi też piłkę.

LIPIEC 2023
Paul, znany też jako "Pomysłowy Dobromir", to chłopiec pełen sprytu i kreatywności, która nieraz już wszystkich zaskoczyła. Jest uczniem drugiej klasy i z równą łatwością łączy energię z powagą. Z jednej strony jest wesoły i pełen zapału, ale gdy sytuacja tego wymaga, potrafi też być bardzo skupiony i poważny.
LUTY 2022
U Paula wszystko w jak najlepszym porządku. Bardzo ładnie rośnie. Ma w sobie dużo radości i głowę zawsze pełną pomysłów.
MAJ 2021
Chodzi do pierwszej klasy do szkoły poza Kasisi. Uwielbia szaleć z innymi dziećmi. Jest bardzo energiczny.
MAJ 2019
Chodzi do przedszkola domowego.
LIPIEC 2018
Paul jest bardzo uśmiechniętym dzieckiem. Mieszka już w Edmund's House. Jego babcia czasami dzwoni i pyta o wnuka, ale jeszcze nigdy go nie odwiedziła.
CZERWIEC 2017
Chłopiec miał chore migdałki, ale już jest dobrze. Paul to bardzo fajne dziecko.

Babka wielkanocna

Rodzinka

Malgorzata Stoltman

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!