Yvonne 18 l

Urodziny: 18.09.2005
W Kasisi od: 24.10.2006

Dziewczynkę do Kasisi przywiozła organizacja zajmująca się prostytutkami, miała wtedy rok. Jej mama nie żyje. Yvonne jest bardzo aktywna, dobrze czuje się w grupie.

LIPIEC 2023
Yvonne jest w jedenastej klasie. W szkole osiąga znakomite wyniki, co świadczy o jej zaangażowaniu i inteligencji. Chętnie wraca do Kasisi na wakacje. Podczas tych wizyt, z niezwykłą ochotą angażuje się w pomoc przy najmłodszych oraz w kuchni, co pokazuje jej troskliwość i umiejętność dzielenia się swoim czasem z innymi.
LIPIEC 2022
Chodzi do dziesiątej klasy w szkole z internatem. Gdy przyjeżdża do Kasisi, zawsze bierze udział w warsztatach plastycznych. Chętnie pomaga też w kuchni.
CZERWIEC 2021
Jest w dziewiątej klasie. Uczy się w szkole z internatem na północy Zambii. Bardzo wydoroślała, stała się odpowiedzialna. Odezwała się jej rodzina, chcieli ją zabrać, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.
WRZESIEŃ 2020
Yvonne ostatnio zachorowała na grypę. Chce wyzdrowieć jak najszybciej, bo jeszcze w tym miesiącu wraca do szkoły. W Kasisi to radość nie do opisania. Dziewczynka uczy się pilnie. Chodzi do ósmej klasy.
CZERWIEC 2016
Jest w piątej klasie. Dobrze się uczy. Jej wielką pasją i miłością jest taniec.
CZERWIEC 2015
Dziewczynka należy do tańczącej scholi. Bardzo lubi pomagać siostrze Marioli w pralni.

Babka wielkanocna

Babka wielkanocna

Kurczak

Kurczak

Kosz warzyw

Kosz warzyw

Książki do biblioteki

Książki do biblioteki

Dzień pobytu w szpitalu

Dzień pobytu w szpitalu

Iwona

Ewa, Justyna i Tomek

Iwona

Iwonka

Sylwia Zagajewska-Kajuth

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!