my collected hearts

Collect heart points and exchange them for gifts in the program Heart for a Heart. To view your heart collection, enter the email address you registered while making purchases for Kasisi.

Shopping cart
Świętuj z nami

10. Urodziny Fundacji Kasisi

Zasil nasze konto statutowe!
we have:
2,160 PLN
we need:
10,000 PLN

Fundacja Kasisi ma już 10 lat!!! Zawsze prosimy Was o wsparcie naszych podopiecznych. Dziś z okazji urodzin, zupełnie szczerze, bez owijania w bawełnę, chcemy Was prosić o zakupy dla nas oraz o wsparcie zbiórki na naszej stronie. Wszystko to zasili konto statutowe.

Jest ono naszą stacją benzynową, dzięki której auto konta projektowego, zapakowane po brzegi pomocą dla dzieciaków, jedzie z taką prędkością. My nie możemy i nie chcemy się zatrzymać! Mamy nadzieję, że zechcecie jechać z nami kolejne 10 lat!

Fundacja Kasisi to konkretni ludzie, którzy pracują codziennie, praktycznie 24 godziny na dobę, by dzieciaki w DOMU w Kasisi mogły spać spokojnie. By miały co jeść, w co się ubrać, by mogły się uczyć, spełniać marzenia oraz otrzymać potrzebną pomoc medyczną.

Całym zespołem kieruje Mateusz, który od samego początku wdrażał w życie pomysł założenia Fundacji Kasisi, a wszystkie dzieciaki traktuje jak swoje własne. Przekonuje wszystkich, że pomaganie to wejście w kompletnie nowy świat, który potrafi dać mnóstwo radości. Jego prawą ręką jest Ania. Z fundacją związana od 2018 roku, ale sprawia wrażenie, jakby była z nami od zawsze. Jest niezwykle otwartą i wrażliwą na potrzeby naszych podopiecznych.

Fundacja to też: Marta, Kinga, Ola, Aga, dwie Kasie i Jarek. Ludzie, dla których fundacja to nie tylko miejsce pracy, ale przede wszystkim misja. Wiedzą, że są potrzebni dzieciakom, że ich ciężka praca to konkretna pomoc dla tych najbardziej potrzebujących.

To my razem z Wami, naszymi Darczyńcami, codziennie budujemy most, po którym nasza troska może jechać do Kasisi. Konto statutowe pozwala nam również opłacić rachunki za wynajem biura, prąd, ogrzewanie, telefon, internet, obsługę formalności, etc. Bardzo Was prosimy, zasilcie dziś konto statutowe na zbiórce albo zróbcie zakupy w naszym sklepie. Dzięki temu dalej będziemy mogli jechać z pomocą dla Kasisi z taką prędkością!

Join us and stay in touch!

Newsletter

Sign up today to receive updates on current events, Kasisi’s progress, ongoing projects, and our sister Foundation, Good Factory.

Urgent help needed

Cots for Kasisi

The metal cots and worn-out mattresses have lulled generations of Kasisi kids to sleep, but are now in desperate need of replacement.

Our dream is to make the babies’ bedrooms look like a truly homely, safe environment that is associated with warmth. Will you help us make this dream a reality?

we have:
8,126 PLN
we need:
48,000 PLN
<-- ActiveCampaign Monitor Code -->