moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Ufunduj teraz choć jeden pożywny talerz dla ucznia!

Data dodania: 15.11.2021

W zambijskich szkołach rusza właśnie sezon egzaminów, co oznacza, że nasi podopieczni pilnie powtarzają materiał, by testy na zakończenie ostatniego trymestru zdać jeśli nie na medal, to przynajmniej na piątkę!!!

Boyd bardzo chce być inżynierem, budować mosty, wieże i szpitale. I robić to lepiej od zambijskich specjalistów, których gigantyczna konstrukcja billboardu na przedmieściach Lusaki runęła w ostatnich dniach, niszcząc pół parkingu samochodów. Kibicujemy Boydowi w imię spełnienia marzeń i bezpieczniejszej Zambii.

Owoce w tych dniach wydaje nie tylko system zambijskiego szkolnictwa, ale i… ogród. Uwielbiane przez wszystkich ogórki nie mają szans trafić do dębowej beczki, którą pewnego razu w swoim bagażu dostarczył do Kasisi nasz fundator, spełniając kulinarne marzenia sióstr o zaserwowaniu domownikom polskiego bigosu na ukiszonej w Zambii kapuście. Świeże pomidory i ogórki znikną lada dzień, bo do wykarmienia mamy 250 dzieciaków, w tym studentów z wyostrzonym przed egzaminami apetytem, oraz kilkudziesięciu pracowników. To 20 tysięcy posiłków miesięcznie, uwierzycie?!

Kolacja sama się nie zrobi, dlatego w kuchni pomagają dziś Catherine i Idah. Jeśli tylko możecie, dołączcie do nich i za pośrednictwem Spiżarni dla Kasisi, ufundujcie teraz choć jeden pożywny talerz dla ucznia!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 451 zł
potrzebujemy:
5 000 zł