moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Zostań partnerem biznesowym Domu w Kasisi

ZAANGAŻUJ SIĘ

Zgłoś swoją firmę do współpracy z Kasisi

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą, by porozmawiać o możliwych formach współpracy.

podejmij decyzję

Zostań partnerem
domu w Kasisi

Dołącz do nas i rozwijaj z nami ważne społecznie projekty, które wpływają na wizerunek Twojej marki jako odpowiedzialnej społecznie. Współpracujemy z biznesem w zakresie wspólnych kampanii w obszarze CSR, employer brandingu oraz tworzenia nowych produktów.

Zaangażowanie pracowników

Za inicjatywami CSR często stoją sami pracownicy; uczestnicząc w projektach Fundacji Kasisi umożliwiasz swoim pracownikom produktywne działania na rzecz społeczeństwa, zwiększające zadowolenie z wykonywanej pracy.

Transparentność projektów

Wiesz kiedy, w jaki sposób i na co wydatkujemy środki przekazane przez Twoją firmę. Otrzymujesz spersonalizowany raport wydatków i obserwujesz wieloletni wpływ swojej inicjatywy na rzecz dobrobytu dzieci w Domu Kasisi.

Rozpoznawalność Twojej marki

Działania zgodne z zasadami CSR pozytywnie wpływają na współpracę z lokalnymi społecznościami, podnoszą zaufanie klientów do Twojej marki oraz zwiększają zaufanie inwestorów.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

Zostań jednym z Kluczowych Partnerów biznesowych Domu w Kasisi

WYREMONTUJ DOM

Stwórz bezpieczną przestrzeń dla dzieci i zajmij szczególne miejsce w Kasisi, symbolizowane przez tabliczkę upamiętniającą wkład Twojego biznesu w rozwój Domu

ZORGANIZUJ WYDARZENIE FUNDRAISINGOWE

Zorganizuj zbiórkę pracowniczą i opracuj z nami plan grywalizacji, który zwiększy zaangażowanie Twoich pracowników w inicjatywy społeczne

UFUNDUJ STYPENDIUM

Ufunduj stypendium naukowe dla najbardziej pracowitych mieszkańców Domu Kasisi, w tym studentów polskich i zagranicznych uniwersytetów

DOŁĄCZ DO NAS

PARTNERZY

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
7 187 zł
potrzebujemy:
48 000 zł