Poczta Kasisi

Dzieci kochają listy

Buduj relację z dzieckiem

Adoptuj z Sercem

Adoptuj dziecko duchowo lub materialnie, by rozpocząć piękną relację i dołączyć do grona Rodziców Adopcyjnych.

Napisz list do dziecka

Do każdego listu możesz dołączyć kopertę zwrotną. Dzieci chętnie odpowiadają kilkoma słowami od siebie lub rysunkiem.

Prześlij na adres Fundacji w Polsce

Zabieramy ze sobą wszystkie paczki średnio 3-4 razy w roku, przy okazji wyjazdów. Dzięki temu nie musisz wysyłać ich samodzielnie do Zambii!

Buduj relację z dzieckiem

Jak napisać list

Dzieci kochają otrzymywać listy, poprzez które mogą dowiedzieć się więcej o swoich rodzicach adopcyjnych i życiu w Polsce.

Najlepiej, jeśli list będzie napisany w języku angielskim. Jeśli nie czujesz się pewnie pisząc po angielsku, wystarczy, że jego polską treść wkleisz do tłumacza. Listy stanowią dla dzieci wspaniałą pamiątkę, a język angielski pozwala dzieciom na samodzielne odczytywanie listów również po wielu latach.

Dzieci bardzo ucieszą się, jeśli do listu dołączysz zdjęcia (np. Twojej rodziny, domu, ulubionych miejsc) oraz rysunki, laurki własnych dzieci. Możesz również dołączyć upominek, zabawkę – to jednak trafi w ręce sióstr do ogólnej puli. W Kasisi każdy jest równy, a prezenty od Was rozdawane są z okazji urodzin czy w momencie otrzymania dobrych ocen w szkole.

Nie przepłacaj za paczkę do Zambii

Gdzie wysłać list

Średnio 3-4 razy w roku wyjeżdżamy do Kasisi, aby zaktualizować informacje o dzieciach, zrobić nowe zdjęcia oraz omówić największe planowane wydatki w Domu. Listy i drobne prezenty zabieramy ze sobą w walizkach, dzięki czemu nie przepłacamy za drogą i niepewną wysyłkę pocztową do Zambii. W ten sposób mamy pewność, że wszystkie listy dotrą do adresatów w terminie.

Wszystkie listy wystarczy nadać na adres biura Fundacji Kasisi:

Fundacja Kasisi
ul. Klarysewska 52C

zobacz jak

Dzieci cieszą się z przesyłek