moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Świętuj z Nami

Zbiórka z okazji
Twojego święta

zaplanuj

wydarzenie
zmieniające życie

Mamy tak wiele okazji do świętowania – nie tylko urodziny czy śluby, ale nawet przeprowadzka do nowego mieszkania to świetny powód do wspólnej zabawy.

Goście pytają Cię na pewno – co powinniśmy przynieść? Czy masz wybrany prezent? Czy przyjmujesz kwiaty?

Jeśli myślisz, że Twoje święto daje okazję do podarowania uśmiechu, zdrowia i edukacji dzieciom w Zambii, zgarnij naszą puszkę i zobacz, jak napełnia się najpiękniejszym prezentem na świecie. Wystarczy się zgłosić, puszkę prześlemy prosto do Twojego domu!

Masz wyjątkową okazję, by stać się pierwszym ogniwem łańcucha dobroci – dobro nigdy nie zostaje zapomniane!

zobacz

Jak się zgłosić

Aby stworzyć własną zbiórkę i zacząć świętować z nami, wystarczy wypełnić poniższy formularz. Na podany w formularzu adres korespondencji w ciągu 14 dni wysłana zostanie Twoja puszka.

To Twoje święto – dlatego możesz wybrać dowolny cel. Czy będzie to zapełnienie kasiskiej spiżarni, podarowanie edukacji czy remont w Kasisi? A może zechcesz podarować wybranemu dziecku rok opieki?  Wystarczy że przekazując uzbierane środki, wskażesz w tytule przelewu wybrany cel z dopiskiem „Świętuj z Nami”.

01
Wypełnij formularz
02
POCZEKAJ NA
POTWIERDZENIE ZGŁOSZENIA
03
ODBIERZ PUSZKĘ NA DAROWIZNY
Ważne, by zgłosić się przynajmniej na dwa tygodnie przed planowaną uroczystością.

Jak wesprzeć dzieciaki z Kasisi?

Zabrane pieniądze wpłać na podany niżej numer konta z tytułem przelewu „Świętuj z nami – darowizna”

Numer konta: Bank BZWBK: 48 1090 1883 0000 0001 2101 3122
kod SWIFT: WBKPPLPP

Przy przelewach z zagranicy należy wpisać numer rachunku w formacie IBAN (tzn. z dopiskiem z przodu PL):
PL 48 1090 1883 0000 0001 2101 3122

zobacz jak

świętowali inni

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 551 zł
potrzebujemy:
5 000 zł