Aby sprawdzić liczbę swoich punktów wpisz adres e-mail podany przy płatnościach lub adopcji materialnej. Pamiętaj! Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

nie czekaj dłużej

Świętuj z nami

zaplanuj

niezapomniane
wydarzenie

Jeśli chcesz wziąć udział w projekcie, poproś swoich gości, żeby zamiast kwiatów, zrobili Ci równie piękny, ale o wiele trwalszy prezent – wsparli mieszkańców Kasisi.

Dzięki Waszej zbiórce będziemy mogli pomóc naszym dzieciakom, a Ty i Twoi goście zostawicie w ich życiu trwały ślad po swoim świętowaniu. Masz wyjątkową okazję, by stać się pierwszym ogniwem łańcucha dobroci – dobro nigdy nie zostaje zapomniane.

coś specjalnego

dla twoich gości

Co dostaniesz w zestawie imprezowym?

• Prezent niespodziankę dla gospodarzy imprezy
  • Ozdobną skarbonkę do zbierania datków od Twoich znajomych i rodziny
  • Nasze fundacyjne balony

Jak się zgłosić

Aby zgłosić chęć udziału w akcji „Świętuj z nami”, wystarczy wypełnić poniższy formularz. Na podany w formularzu adres korespondencji w ciągu 14 dni wysłana zostanie skarbonka wraz z zestawem imprezowym.

Wypełnij formularz
POCZEKAJ NA
POTWIERDZENIE ZGŁOSZENIA
ODBIERZ ZESTAW IMPREZOWY
Ważne, by zgłosić się przynajmniej na dwa tygodnie przed planowaną uroczystością.
Już po imprezie? gratulujemy!

to nie koniec zabawy

Gdy trafi do nas Wasze wsparcie dla dzieciaków z Kasisi, wyślemy Wam wspomniany już spersonalizowany pamiątkowy filmik z podsumowaniem Waszego wsparcia i naszymi podziękowaniami, a także wersję elektroniczną zdjęcia „Witamy w Rodzinie Kasisi” z Waszym udziałem.

Warunkiem otrzymania tych pamiątek jest wcześniejsze wysłanie do nas kilku zdjęć z Waszej uroczystości, korzystając z poniższej opcji.

Podziel się dobrem

Świętuj z Kasisi

Niezapomniana
impreza

Wierzymy, że Świętowanie z Kasisi było dla Ciebie i Twoich gości wspaniałą przygodą!

przekaż
zbiórkę

Uzbierane pieniądze przekaż naszej fundacji.

zainspiruj
innych

Podziel się innymi zdjęciami z Twojej uroczystości i inspiuj innych do działania!

Jak wesprzeć dzieciaki z Kasisi?

Zabrane pieniądze wpłać na podany niżej numer konta z tytułem przelewu „Świętuj z nami – darowizna”

Numer konta: Bank BZWBK: 48 1090 1883 0000 0001 2101 3122
kod SWIFT: WBKPPLPP

Przy przelewach z zagranicy należy wpisać numer rachunku w formacie IBAN (tzn. z dopiskiem z przodu PL):
PL 48 1090 1883 0000 0001 2101 3122

zobacz jak

świętowali inni

Lorem ipsum dolor sit amet, elitr maiorum ut sea, sit iuvaret admodum appareat at. Velit senserit postulant nam in, congue delenit est ei.

Pakiet medyczny dla małych pacjentów

Miniva jest u nas od miesiąca. Ciężko choruje i jest bardzo słaba. Odbudowujemy jej zaufanie do świata po tym, jak matka porzuciła ją w buszu. Walczymy o jej zdrowie. Niestety ostatnie wyniki zwiastują poważne problemy. Przewlekłą chorobę zdiagnozowaliśmy też u Richarda. Pomożemy mu tylko wdrażając specjalistyczne i niestety kosztowne leczenie.

To nasi najbardziej potrzebujący mieszkańcy. Chcemy, by zbliżające się Święta były wolne od zmartwień dla wszystkich. Nasi podopieczni przeszli już życiu wystarczająco dużo. Ruszamy ze specjalną zbiórką na leczenie tej dwójki, by otoczyć ich najlepszą możliwą opieką medyczną. Nasz mały szpitalik – House of Hope jest już po generalnym remoncie. Pora zaopatrzyć półki w niezbędne medykamenty!