moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Świętuj z Nami

Zbiórka z okazji
Twojego święta

zaplanuj

wydarzenie
zmieniające życie

Mamy tak wiele okazji do świętowania – nie tylko urodziny czy śluby, ale nawet przeprowadzka do nowego mieszkania to świetny powód do wspólnej zabawy.

Goście pytają Cię na pewno – co powinniśmy przynieść? Czy masz wybrany prezent? Czy przyjmujesz kwiaty?

Jeśli myślisz, że Twoje święto daje okazję do podarowania uśmiechu, zdrowia i edukacji dzieciom w Zambii, zgarnij naszą puszkę i zobacz, jak napełnia się najpiękniejszym prezentem na świecie. Wystarczy się zgłosić, puszkę prześlemy prosto do Twojego domu!

Masz wyjątkową okazję, by stać się pierwszym ogniwem łańcucha dobroci – dobro nigdy nie zostaje zapomniane!

zobacz

Jak się zgłosić

Aby stworzyć własną zbiórkę i zacząć świętować z nami, wystarczy wypełnić poniższy formularz. Na podany w formularzu adres korespondencji w ciągu 14 dni wysłana zostanie Twoja puszka.

To Twoje święto – dlatego możesz wybrać dowolny cel. Czy będzie to zapełnienie kasiskiej spiżarni, podarowanie edukacji czy remont w Kasisi? A może zechcesz podarować wybranemu dziecku rok opieki?  Wystarczy że przekazując uzbierane środki, wskażesz w tytule przelewu wybrany cel.

01
Wypełnij formularz
02
POCZEKAJ NA
POTWIERDZENIE ZGŁOSZENIA
03
ODBIERZ PUSZKĘ NA DAROWIZNY
Ważne, by zgłosić się przynajmniej na dwa tygodnie przed planowaną uroczystością.

Jak wesprzeć dzieciaki z Kasisi?

Zabrane pieniądze wpłać na podany niżej numer konta z tytułem przelewu „Świętuj z nami – darowizna”

Numer konta: Bank BZWBK: 48 1090 1883 0000 0001 2101 3122
kod SWIFT: WBKPPLPP

Przy przelewach z zagranicy należy wpisać numer rachunku w formacie IBAN (tzn. z dopiskiem z przodu PL):
PL 48 1090 1883 0000 0001 2101 3122

zobacz jak

świętowali inni

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Podaruj pełny talerz na Święta

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!

uzbieranych:
2 745 zł
potrzebujemy:
17 000 zł