moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Bożonarodzeniowy Powrót do Kasisi: Wzruszające Spotkanie Wychowanków w Naszym Domu

Data dodania: 26.12.2023
Wczoraj odwiedziły nas dzieci, które wiele lat temu opuściły mury Kasisi. Dziś to już dorośli ludzie, mają swoje rodziny, jednak, gdy przychodzi Boże Narodzenie, chcą, jak większość z nas, choć chwilę spędzić w miejscu, które dało im korzenie – w DOMU.
Tyle było radości, wzruszenia, wspomnień i wspólnego świętowania. Dzieci naszych byłych wychowanków od razu dołączy w bożonarodzeniowych szaleństwach do Kasisjan.
Oj, działo się, działo – słychać nas było nawet na oddalonym o kilka kilometrów lotnisku 😉
Takie momenty pokazują, że razem z Siostrami i Wami udało nam się stworzyć naprawdę niezwykłe miejsce na Ziemii. Miejsce, o którym wszyscy bez względu pod jaką szerokością geograficzną mieszkają, nazywają DOMEM.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 451 zł
potrzebujemy:
5 000 zł