Bożonarodzeniowy Powrót do Kasisi: Wzruszające Spotkanie Wychowanków w Naszym Domu

Data dodania: 26.12.2023
Wczoraj odwiedziły nas dzieci, które wiele lat temu opuściły mury Kasisi. Dziś to już dorośli ludzie, mają swoje rodziny, jednak, gdy przychodzi Boże Narodzenie, chcą, jak większość z nas, choć chwilę spędzić w miejscu, które dało im korzenie – w DOMU.
Tyle było radości, wzruszenia, wspomnień i wspólnego świętowania. Dzieci naszych byłych wychowanków od razu dołączy w bożonarodzeniowych szaleństwach do Kasisjan.
Oj, działo się, działo – słychać nas było nawet na oddalonym o kilka kilometrów lotnisku 😉
Takie momenty pokazują, że razem z Siostrami i Wami udało nam się stworzyć naprawdę niezwykłe miejsce na Ziemii. Miejsce, o którym wszyscy bez względu pod jaką szerokością geograficzną mieszkają, nazywają DOMEM.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł