Chodźcie na zakupy

Data dodania: 01.10.2020

Dusza towarzystwa wśród bejbików i nasz wulkan energii – James nie krył dziś zatroskania na wieść, że do kasiskiego sklepu zajrzało we wrześniu znacznie mniej klientów niż w poprzednich miesiącach… A przecież „Zakupy dla Kasisi”, to obok „Adoptuj z sercem”, nasze główne źródełko, z którego zasilamy Kasisi.

I tak sobie pomyśleliśmy, że gdybyśmy jeszcze dziś zrobili prawdziwy nalot na nasz sklep, gdybyście dali się namówić na – choćby najmniejsze – zakupy w naszym sklepie, to mielibyśmy silny argument, by wytłumaczyć Jamesowi, że przecież z Wami damy radę. Ze wszystkim. To jak? Plasterki za 3 zł? Ser za 5 zł? Kurczak za 10 zł? Pościel dla dziecka za 18 zł? Książki do biblioteki za 25 zł? TERAZ? 🙂

Słuchajcie, Wasze wpłaty naprawdę czynią w życiu naszych dzieci cuda… Przenoszą je czasem z autentycznego koszmaru do jasnego i spokojnego świata… Nie w wysokości datku rzecz, każda złotówka jest u nas na wagę złota. Każdą zamieniamy w jedzenie, leki, nowe łóżka, komputery, ubrania, czesne, pensje dla opiekunek, materiały budowlane, sprzęt medyczny, benzynę, bilety do kina, rachunki za prąd i setki innych rzeczy, bez których nie dałoby się prowadzić Domu dla ponad 200 dzieci.
Czy dziś przed naszym sklepem ustawią się KOLEJKI? Czy październik będzie lepszy? Jak my na to czekamy!!!