moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Christopher i Daniel postanowili, że zarobią pierwsze pieniądze

Data dodania: 21.11.2022

Kto nie chciał pomagać na farmie, ten gapa – Christopher i Daniel postanowili, że zarobią pierwsze pieniądze, żeby spełnić drobne marzenia. Reszta, widząc ich zakupy, chyba poczuła się zmotywowana.

Chłopcy w ubiegłe wakacje codziennie pomagali przy uprawie warzyw na misyjnej farmie – niestrudzenie podlewali i plewili. Pod koniec każdego tygodnia otrzymywali zapłatę za swoją pracę. Dziś wybrali się do Lusaki, żeby wydać zapracowane pieniądze.

Jeśli chcielibyście dorzucić trochę drobnych do marzeń chłopców, zajrzyjcie dziś do rozpieszczalnika. Czekolada cieszy się niesłabnącym powodzeniem.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 456 zł
potrzebujemy:
10 000 zł