Christopher zakończył pierwszą serię chemioterapii

Data dodania: 12.07.2020

Christopher zakończył pierwszą serię chemioterapii. Jest bardzo słaby, bardzo męczy go ból pleców. Nie dość, że toczy właśnie walkę z poważną chorobą, to robi to w izolacji. Pozostaje kontakt telefoniczny. Z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa szpitale są zamknięte dla odwiedzających.

Wczoraj, po raz pierwszy od wielu dni, siostrze Marioli udało się zobaczyć z naszym pacjentem. Znów bardzo pilnie potrzebna była krew. Siostra od razu znalazła krwiodawców i ruszyła do szpitala. Dobrych ludzi na szczęście nie brakuje. Przed chwilą dostaliśmy wiadomość, że Krzyś dostał krwotoku. Każdy dzień przynosi jakiś kryzys. Na szczęście chłopak jest silny i walczy. Teraz wszyscy musimy mu kibicować. Kto może niech się pomodli, kto może niech napisze mu kilka ciepłych słów lub dobrze o nim pomyśli. Na naszej stronie trwa też zbiórka na leczenie. Siostra z pewnością zrelacjonuje mu, jak wiele osób go teraz wspiera. Pokażmy Krzysiowi, że wszyscy jesteśmy z nim!

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!