moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Co było pierwsze, kura czy jajko? ;)

Data dodania: 05.08.2020
Były już psy, króliki, żółwie i sówka, uratowana przed pożarciem przez wioskowe psy (która jeszcze długo po tym, jak wróciła do gniazda, regularnie odwiedzała drzewo przed House of Mercy). Teraz przyszła kolej na udomowienie… kurcząt.
Ograniczone możliwości przyswajania wiedzy w szkole, pierwsze z powodu koronaferii, teraz wakacji, doprowadziły do tego, że dziewczyny wzięły kwestie edukacji w swoje ręce i o tym jak z jaja zrobić kurę, chcą dowiedzieć się same. Są więc jajka, ogrzewanie i dwa małe pisklaki, które dobrze dokarmiane, rosną jak na drożdżach.
Chyba żadne kury nie mają się tak dobrze, dziewczyny za to, cóż… muszą nauczyć się wstawać razem z kurami. 😉
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 456 zł
potrzebujemy:
10 000 zł