moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Co było pierwsze, kura czy jajko? ;)

Data dodania: 05.08.2020
Były już psy, króliki, żółwie i sówka, uratowana przed pożarciem przez wioskowe psy (która jeszcze długo po tym, jak wróciła do gniazda, regularnie odwiedzała drzewo przed House of Mercy). Teraz przyszła kolej na udomowienie… kurcząt.
Ograniczone możliwości przyswajania wiedzy w szkole, pierwsze z powodu koronaferii, teraz wakacji, doprowadziły do tego, że dziewczyny wzięły kwestie edukacji w swoje ręce i o tym jak z jaja zrobić kurę, chcą dowiedzieć się same. Są więc jajka, ogrzewanie i dwa małe pisklaki, które dobrze dokarmiane, rosną jak na drożdżach.
Chyba żadne kury nie mają się tak dobrze, dziewczyny za to, cóż… muszą nauczyć się wstawać razem z kurami. 😉
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!

uzbieranych:
5 102 zł
potrzebujemy:
10 500 zł