Drodzy Rodzice, ogłaszamy Blessing Alert!

Data dodania: 09.06.2022

Drodzy Rodzice, ogłaszamy Blessing Alert!

Nasza najwierniejsza fanka koloru niebieskiego (co właśnie wyraża strojem) znalazła sposób, żeby zaimponować dzieciom z preschoola – zamieszkała ze starszymi dziewczynkami w Martin’s House, dzięki czemu może regularnie podpatrywać je podczas ćwiczeń rysunku. A że uczy się bardzo szybko, to obecnie rysuje najlepiej ze wszystkich przedszkolaków.

To silna osobowość – jest ambitna i bardzo nie lubi, kiedy różne rzeczy jej nie wychodzą. Wychodzenie poza linię kolorowanki jest wykluczone.

A jeśli już do tego dojdzie i nosek Blessing zmarszczy się w chwili złości, łaskotki i przytulanie zawsze poprawią jej humor.

Najlepszą przyjaciółką Blessing jest Mable – dziewczynki cechuje podobna wrażliwość, dlatego bardzo lubią spędzać ze sobą czas i opiekują się sobą nawzajem – i to mimo sporej różnicy wieku! Ale w Kasisi tak już jest – dzieci bardzo wcześnie zaczynają czuć się odpowiedzialne za swoich przyjaciół i wykształcają w sobie dużą opiekuńczość, dlatego towarzyszą sobie przy zabawach i w szkolnych zmaganiach.

Dzień Dziecka w Kasisi nadal trwa – aż do 16 czerwca, kiedy to obchodzimy Dzień Dziecka Afrykańskiego. Zajrzyjcie do nas i podarujcie dzieciakom talerz słodkości z tej okazji! Dla Blessing – wiadomo – musi znaleźć się coś niebieskiego.