moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Dziękujemy księdzu Grzegorzowi Michalczykowi za gościnę

Data dodania: 13.11.2022

Bardzo dziękujemy księdzu Grzegorzowi Michalczykowi za gościnę w Kościele Środowisk Twórczych na warszawskim Placu Teatralnym i wszystkim, których dziś spotkaliśmy i którzy wsparli Dom Dzieci w Kasisi za otwarte serca, dobre słowa, troskę o to, by ten Dom dawał skrzydła kolejnym podopiecznym. James jest doskonałym dowodem na to, jak swoją ciężką pracą, wykorzystał w 100% możliwości, jakie Wy mu daliście.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 437 zł
potrzebujemy:
48 000 zł