Gift Was potrzebuje!

Data dodania: 19.11.2019

Trzynastolatek ma problemy z oddychaniem, wszystko go boli i jest bardzo słaby. To kolejny rzut choroby, która męczy chłopaka od lat. Nad stanem naszego pacjenta czuwa doktor Chabala. Bez przerwy jest przy nim nasz pielęgniarz Lawson.

Chłopak dostał już dwie kroplówki, za chwilę wystartuje kolejna, co 6 godzin dostaje zastrzyk. Właśnie skończyliśmy sfinansowany przez Was remont House of Hope. Nie myśleliśmy jednak, że będzie potrzebny tak szybko. Mimo że stan Gifta jest poważny, nie ma potrzeby wieźć go do szpitala. W House of Hope ma wszystko czego potrzebuje. Wyślijcie mu dobre myśli i pomódlcie się. Bądźcie z nim w tych trudnych chwilach.

Święta w Kasisi!

Św. Mikołaj nigdy nie miał w Kasisi lekko 😉 Mieszka tu ponad 230 dzieci. Siostra Mariola już ruszyła mu na pomoc i po cichutku przygotowuje prezenty!

Wielu z nas wciąż zostawia wolne miejsce przy wigilijnym stole. Pozwól, by w tym roku (na odległość, ale bardzo prawdziwie) usiadło przy nim jedno z naszych dzieci i już dziś zaproś je do stołu!