Odszedł Christopher …

Data dodania: 15.07.2020

Właśnie dotarła do nas rozrywająca serce wiadomość. Kilka minut temu zmarł nasz Christopher. Bardzo trudno pogodzić się z odejściem bliskiego, którego choroba dopada tak nagle i odbiera nadzieję tak szybko.

Zawsze zaskakiwał nas swoją pomysłowością, mądrością i siłą. Jego obłędny uśmiech pozostanie z nami na zawsze. Łączymy się z całą kasiską rodziną, która właśnie straciła swojego syna, brata.

Chris! Dzięki, że mieliśmy zaszczyt Cię poznać! Bądź patronem wszystkich naszych spraw!

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!