Odszedł od nas po długiej i nierównej walce Divine

Data dodania: 28.05.2023
Kasisi, to życie. Gdy przekracza się próg DOMU słychać śmiechy dzieciaków. Dziś jednak trochę trudniej się uśmiechać. Gdy wylądowaliśmy w Lusace, siostra Mariola przekazała nam smutnie wiadomości.
Odszedł od nas po długiej i nierównej walce Divine. Wydawało się, że chłopiec wychodzi już na prostą. Udało nam się wyciągnąć go z choroby głodowej. Teraz miał już tylko przybierać na wadze i cieszyć się dzieciństwem. Dziękujemy, że z nim byliście, że o niego walczyliście. Jego wycieńczony organizm nie wytrzymał.
I choć trudno dziś się uśmiechać, to Kasisi nie przestało żyć. Dlatego wdzięczni za istnienie Divine, ocieramy łzy i działamy dalej.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł