moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Odszedł od nas po długiej i nierównej walce Divine

Data dodania: 28.05.2023
Kasisi, to życie. Gdy przekracza się próg DOMU słychać śmiechy dzieciaków. Dziś jednak trochę trudniej się uśmiechać. Gdy wylądowaliśmy w Lusace, siostra Mariola przekazała nam smutnie wiadomości.
Odszedł od nas po długiej i nierównej walce Divine. Wydawało się, że chłopiec wychodzi już na prostą. Udało nam się wyciągnąć go z choroby głodowej. Teraz miał już tylko przybierać na wadze i cieszyć się dzieciństwem. Dziękujemy, że z nim byliście, że o niego walczyliście. Jego wycieńczony organizm nie wytrzymał.
I choć trudno dziś się uśmiechać, to Kasisi nie przestało żyć. Dlatego wdzięczni za istnienie Divine, ocieramy łzy i działamy dalej.
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł