moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Powrót Evy do Domu: Czas na Podziękowania i Powitalną Niespodziankę!

Data dodania: 07.08.2023

Na te odwiedziny czekali wszyscy, a najbardziej sama Eva. Minęły aż 2 długie lata od jej ostatniego pobytu w Domu. Nasza studentka musiała zakończyć wszelkie formalność związane z pobytem w Polsce, żeby po wakacjach wrócić na studia na – UWAGA – 5. rok medycyny!!!

Ale jesteśmy dumni z Evy! Idzie jak burza, zdając wszystkie egzaminy przy pierwszym podejściu. Ostatnie miesiące spędziła na oddziale chirurgii, robiąc praktyki. Za każdym razem, gdy rozmawiamy, dziękuje za spełnienie jej marzenia. Choć bywa ciężko i czasami trzeba się uczyć po nocach, to wszystkie trudności znosi bardzo dzielnie. Gdzieś tam na horyzoncie zaczyna być widoczna meta. Nim się obejrzymy, będziemy mieli dwóch kasiskich lekarzy, których wykształciliście WY.

Dziękujemy za wszystkie Wasze cegiełki, które dotychczas pozwoliły nam na opłacenie czesnego. A jeśli chcielibyście dołożyć kolejną – wystarczy, że zajrzycie do Akademii Kasisi

Tymczasem w Domu wielka radość. Po wytuleniu wszystkich, Eva od razu pobiegła do gabinetu pielęgniarskiego, by dowiedzieć się jak najwięcej o dzieciach, które teraz są leczone. Jutro z samego rana nasi mali podopieczni dostaną, jak co dzień, swoje leki. Eva już zapowiedziała, że będzie na nich czekała w gabinecie.

To jak? Może i my przywitamy Evę dziś w domu? Pokażemy jej, jak bardzo jesteśmy z niej dumni? Eva zawsze czyta wszystkie wiadomości z Domu i Wasze komentarze. A może dalibyście się namówić na szybki skok do naszej spiżarni i kupno powitalnej czekolady dla niej? Wiemy, że ją uwielbia!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 551 zł
potrzebujemy:
5 000 zł