Poznajcie ośmioletnią Ilady

Data dodania: 19.11.2021

Ilady ma 8 lat, jest z nami od paru dni. To co przeszła w swoim krótkim życiu ciężko pomieścić w głowie. Jej drobne ciało jest obrazem całego zła, jakie tkwiło w najbliższych, którzy nie umieli jej pokochać. Zamiast miłości i bezpieczeństwa podarowali jej piekło na Ziemi…

Na szczęście mieszkający obok ludzie zaalarmowali w końcu policję. Oprawcom – rodzinie, która miała się nią zajmować – od razu odebrano dziewczynkę. Czeka ich odpowiedzialność karna.

Od tygodnia Ilady jest bezpieczna. Jest w DOMU. Teraz zajmiemy się tym, co potrafimy robić najlepiej – stworzymy jej najlepsze warunki, by mogła pozbierać siebie z kawałków, na które rozbili ją źli ludzie. To nie zadzieje się od razu, z dnia na dzień. Dziewczynka jest wciąż przestraszona, nieufna. Tu potrzeba wlać ocean miłości i bezpieczeństwa w serce, które zostało tak poranione. Taką moc macie Wy i Siostry!

Wiemy, że dzięki Wam ta mała otrzyma przestrzeń, w której będzie mogła nie tylko rozwijać się jak każde dziecko powinno (pomimo swojego wieku nigdy nie chodziła do szkoły), ale przede wszystkim, w której otwarte i bolące dziś rany zabliźnią się.

– Dziś rano popłynęły mi łzy – napisała do nas. s. Mariola. – Długo rozmawiałam z Ilady. Powiedziałam jej jak bardzo ją kochamy, jak bardzo czekaliśmy na nią i że już niczego nie musi się bać. Na koniec Ilady zdobyła się na odwagę, przytuliła i cichutko wyszeptała: „Teraz boję się tylko tego, że tutaj dzieci tak ładnie śpiewają, a ja nigdy nie śpiewałam…”

W życiu odrzuconej Ilady, dzięki Wam może zmienić się DZIŚ wszystko. Odwiedźcie jej profil adopcyjny i pokażcie dziewczynce, jak wielu ma przyjaciół, gotowych towarzyszyć jej w nowym, odtąd już lepszym życiu.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 806 zł
potrzebujemy:
10 000 zł