moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Radosne Święta w Kasisi

Data dodania: 26.12.2020

Całe Kasisi ściska Was mocno i przesyła mnóstwo świątecznych uśmiechów i radości!!! Zaglądamy co słychać u naszych dzieciaków. Otóż była tradycyjna gwiazdkowa impreza, był Mikołaj, stoły pełne smakołyków. Były wymarzone prezenty i dużo, dużo radości!!!

Dziękujemy Wam drogie Mikołajki i drodzy Mikołajowie, że pomogliście nam wywołać w Kasisi tyle uśmiechów w te święta!!!

Pozdrawia Was też Beauty!!! Pamiętacie kobietę pogryzioną przez krokodyla? Pierwszą osobę, której życie uratował ufundowany przez Was ambulans?! Minęło już tyle lat!!! Beauty nie zapomniała i swoją wdzięczność wyraża, przy każdej możliwej okazji. Tuż przed świętami zjawiła się w Kasisi z koszem pełnym owoców, niosąc spory ciężar przez wiele kilometrów. Jej uśmiech i gotowość do pomocy zawsze przypomina nam o ważnej nie tylko w święta zasadzie, że dobro, które dajemy zawsze do nas wraca!!!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 630 zł
potrzebujemy:
10 000 zł