Różne Skarpetki dla Angeli: Wyjątkowy Gest Solidarności

Data dodania: 21.03.2024
Dzieciaki zawsze pamiętają, by 21 marca – w światowym dniu solidarności z osobami z Zespołem Downa – założyć dwie różne skarpetki. Robią to dla wyjątkowej dziewczynki. Czy Was namówimy do tego samego? ?
Nasza Angela jest pełna miłości. Lubi biszkopty i zabawę lalkami barbie. Nigdy nie narzeka. Cieszy się z tego co ma. Czasem bywa poważna i zamyślona, jednak wszyscy najbardziej kojarzą ją z uśmiechem. Ma nie tylko dodatkowy chromosom, ale też dużo więcej miłości do rozdania.
Pomyślcie dziś o niej ciepło! ❤️
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Pomóż nam ratować dzieci z Kasisi!

Anastasia miała zaledwie kilka miesięcy, kiedy trafiła do Kasisi – skrajnie niedożywiona i bez sił, by walczyć o życie. Dziś rośnie, śmieje się i nadrabia stracony czas. Gift, maleńki chłopiec z bijącym niespokojnie sercem, znalazł tu dom i opiekę medyczną, która uratowała mu życie. Felix i Moses, żyjąc z anemią sierpowatą, mogą się bawić i uczyć bez strachu – dzięki regularnym badaniom i szybkim reakcjom lekarzy.

Wspólnym mianownikiem ich historii jest laboratorium – miejsce, w którym zapadają decyzje ratujące życie. To tam badamy próbki, szukamy przyczyn gorączki, sprawdzamy skuteczność leczenia.

Dziś chcemy, by to serce Kasisi biło jeszcze mocniej. Planujemy rozbudować laboratorium i wyposażyć je w nowoczesny sprzęt, by diagnozy były szybsze, dokładniejsze i stawiane tu, na miejscu. To szansa, że decyzja o leczeniu zapadnie w godzinę, a nie w kilka dni.

Dzieci w Kasisi codziennie powierzają nam swoje zdrowie i życie. Pomóż im odzyskać dzieciństwo bez strachu – wesprzyj budowę laboratorium, które ratuje życie.

uzbieranych:
160 152 zł
potrzebujemy:
149 000 zł