moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Stań się częścią naszego Domu w Kasisi

Data dodania: 14.12.2022

Gdybyśmy miały Kasisi podsumować jednym zdaniem, to napisałybyśmy, że jest to miejsce, do którego od razu się przynależy.

To Dom, który od pierwszego kroku wita otwartymi ramionami. Miejsce, w którym schronienie znajdują dzieci porzucone, które straciły rodziców i takie, które są tu na chwilę, podczas gdy ich rodzice próbują odbudować swoje życie. Schronienie bezwarunkowe – ktokolwiek tu przyjdzie, od razu staje się Nasz.

Ale najbardziej poruszające jest to, że tej gościnności i akceptacji uczą się dzieci – a może to właśnie dzieci uczą nas?

Widziałyśmy wiele wzruszających obrazów. Przedszkolaki, które w pełni akceptują i dopingują niepełnosprawnego ruchowo Luckiego. Czasami, gdy się z nim bawią, po prostu siadają na ziemi – żeby być bliżej.

Chłopców, którzy zatroskani podbiegają do Raphaela, kiedy ten po raz kolejny rozbija sobie głowę podczas zabawy (Raphael to jedno z tych dzieci, które bawi się tak energicznie, że zawsze ma guza).

Nastolatki, które przytulają Mapalo, która najgłębsze myśli może wyrazić wyłącznie swoimi mądrymi oczami. Dziewczynki zapraszające Mary – albinoskę – do wspólnego śpiewania kolęd podczas tworzenia papierowego łańcucha.

Uczennice liceum, które cierpliwie tulą do snu małego płaczącego Divine, nadal walczącego z chorobą głodową.

Kasisi kocha, uczy, wspiera. Ale posiada też potrzeby przyziemne, jak konieczność zapełnienia dziecięcych talerzy, regularne wizyty u lekarza, czy mniejsze lub większe zabiegi, które są koniecznością przy ponad 230 dzieciach.

Chcemy Was prosić o to, by to miejsce musiało martwić się wyłącznie o kolejne guzy Raphaela. Czy znajdziecie dziś w swojej kieszeni 5, 10, może 20 złotych, które pozwoli Kasisi na naprawdę spokojne i magiczne Święta? Jeśli tak, zajrzyjcie do kasiskiej spiżarni! Każda złotówka ma dla Kasisi znaczenie i każda zostanie mądrze wydana.

Stań się częścią naszego Domu.

*****

Kasia & Aga

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł