Świąteczne Życzenia od Fundacji Kasisi: Razem Tworzymy Rodzinę Pełną Miłości

Data dodania: 24.12.2023
Boże Narodzenie w Kasisi to naprawdę niezwykły czas. Ze szkół w całej Zambii zjeżdżają nasi uczniowie, a Dom wypełnia się po brzegi dziećmi. UWIELBIAMY te chwile oczekiwania na wspólne świętowanie.
Kochani! Wraz z Siostrami i dziećmi ślemy Wam najserdeczniejsze życzenia. Wasza codzienna obecność i wsparcie to przede wszystkim poczucie bycia w rodzinie, która daje naszym podopiecznym miłość, bezpieczeństwo i skrzydła, dzięki którym kiedyś śmiało wyfruną z kasiskiego gniazda. Jesteśmy wdzięczni za każdą formę pomocy. Wy naprawdę sprawiacie, że każde dziecko w Domu rodzi się na nowo, odzyskując to, co zabrali inni i świat.
Niech te Święta Bożego Narodzenia będą dla Was czasem spokoju, radości i miłości, a nowy rok wynagradza każdy gest pomocy tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Dziękujemy za Wasze wielkie serca i zaangażowanie.
Zespół Fundacji Kasisi

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!