Świąteczne Życzenia od Fundacji Kasisi: Razem Tworzymy Rodzinę Pełną Miłości

Data dodania: 24.12.2023
Boże Narodzenie w Kasisi to naprawdę niezwykły czas. Ze szkół w całej Zambii zjeżdżają nasi uczniowie, a Dom wypełnia się po brzegi dziećmi. UWIELBIAMY te chwile oczekiwania na wspólne świętowanie.
Kochani! Wraz z Siostrami i dziećmi ślemy Wam najserdeczniejsze życzenia. Wasza codzienna obecność i wsparcie to przede wszystkim poczucie bycia w rodzinie, która daje naszym podopiecznym miłość, bezpieczeństwo i skrzydła, dzięki którym kiedyś śmiało wyfruną z kasiskiego gniazda. Jesteśmy wdzięczni za każdą formę pomocy. Wy naprawdę sprawiacie, że każde dziecko w Domu rodzi się na nowo, odzyskując to, co zabrali inni i świat.
Niech te Święta Bożego Narodzenia będą dla Was czasem spokoju, radości i miłości, a nowy rok wynagradza każdy gest pomocy tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Dziękujemy za Wasze wielkie serca i zaangażowanie.
Zespół Fundacji Kasisi
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
8 426 zł
potrzebujemy:
10 000 zł