Taila czeka na pierwszych rodziców adopcyjnych

Data dodania: 27.07.2021
Ciekawi jesteście dlaczego Rebecci przez 2 lata nie było w Kasisi i jest z nami znów? Kogo w tym roku czeka matura? W jakiej kondycji jest dziś Moses i jakie nowe rozbrajające miny pojawiły się w repertuarze Jamesa? Jeśli tak, koniecznie odwiedźcie profile adopcyjne naszych dzieciaków. U każdego pojawił się jakiś news!

 

Chcemy, żebyście wiedzieli, co dzieje się u Waszych podopiecznych, jak się rozwijają, co lubią robić, jak radzą sobie w szkole i jakie marzenia rodzą się w ich głowie.

 

Po półtorarocznej nieobecności w Kasisi sami byliśmy zaskoczeni, jak wszyscy wyrośli i dojrzali. To w dużej mierze dzięki Wam – rodzicom adopcyjnym – tym wszystkim dzieciakom żyje się lepiej, mają zapewnione warunki do tego, by dobrze się rozwijać, uczyć i spełniać marzenia. Dzięki Wam każdy najmniejszy człowiek w potrzebie, który pojawi się w progu DOMU, otrzymuje pomoc.

 

Dziękujemy Wam też za wyrozumiałość w oczekiwaniu na informacje o dzieciach. Obowiązki sióstr w domu i wychowywanie ponad 230. dzieci sprawiają, że technicznie niewykonalne jest, by na bieżąco dostarczać Wam raporty o podopiecznych. A my chcemy przede wszystkim zmniejszać obciążenie sióstr, a nie dokładać im pracy. Robimy jednak wszystko, byście wiedzieli, co dzieje się w życiu Waszych pociech.

 

Mamy nadzieję, że czujecie się tu jak w domu, w wielkiej cuda-czyniącej rodzinie. Chcielibyśmy, by ta rodzina wciąż się powiększała, dlatego udostępniajcie ten post i opowiadajcie o Adopcji z Sercem swoim znajomym! Może uda się Wam spotkać kogoś, dla kogo ta niezwykła dobro-czyniąca przyjaźń z Kasisi zacznie się właśnie dziś!

 

Taila ma 6 miesięcy. Trafiła do nas w kwietniu. Dodaliśmy ją do Adopcji z Sercem podczas ostatniej wizyty w Kasisi. Od samego początku życie nie było dla Taili łaskawe, gdy jako kilkutygodniowe maleństwo stała się ofiarą kłótni rodziców, po której mama zniknęła na dobre. Dziś dziewczynka jest już bezpieczna. Czeka na pierwszych rodziców adopcyjnych, a my bardzo wierzymy, że znajdą się wśród Was tacy już dziś!
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 816 zł
potrzebujemy:
10 000 zł