To już 8 lat!!!

Data dodania: 11.04.2021

Fundacja Kasisi świętuje dziś 8. URODZINY!! Wszystko zaczęło się dokładnie 11 kwietnia 2013 r. Wtedy formalnie potwierdziliśmy, że chcemy towarzyszyć siostrom w ich codziennych trudach. Od 8 lat wspólnie z nimi stawiamy czoła kolejnym wyzwaniom.

Zaczęło się od zakupu ambulansu (kto pamięta?!), krótko później ruszyły inne projektu, w tym Adopcja z Sercem – dzięki któremu ograniczyliśmy śmiertelność wśród dzieci praktycznie do zera, a który dziś pomaga skutecznie leczyć naszych małych pacjentów, daje dach nad głową, szczęśliwe dzieciństwo, spełnia marzenia o edukacji w najlepszych szkołach i realizowaniu swoich pasji dla ponad 200 dzieci. Przez te 8 lat przekazaliśmy do Kasisi ponad 12 milionów złotych!! Waszych złotych!!

Wyremontowaliśmy domy dla dzieci (i ciągle rozbudowujemy przestrzeń dla rosnącej liczby mieszkańców), wyposażyliśmy w sprzęt diagnostyczny małym szpitalik na terenie domu, który przez te 8 lat też zmienił się nie do poznania. Zmieniło się wszystko! Dziękujemy!

Uśmiechy tych dzieciaków to zasługa Waszego zaufania i wytrwałości w tworzeniu dla nich i ponad 200 młodych ludzi najszczęśliwszego miejsca pod słońcem. Chcemy towarzyszyć im przez kolejne długie lata!!! I wszystkim, dla których Kasisi stanie się domem!

Dzisiejszego ŚWIĘTA nie można lepiej uczcić niż dając jeszcze jednemu porzuconemu dziecku prawdziwy, pełen miłości DOM. Poznajcie Nosiku. Dziewczynka ma dwa miesiące i od 3 tygodni jest z nami w Kasisi. W zasadzie prócz tego, że została porzucona w szpitalu przez chorą psychicznie mamę, nie wiemy o niej nic. Jej historia zaczyna się w Kasisi.

W Spiżarni czeka też tort urodzinowy (jasna sprawa – zjedzą go Kasisjanie, nie my) i specjalna urodzinowa akcja. Za każde Zakupy dla Kasisi zrobione od dziś do poniedziałku włącznie (11 – 12 kwietnia) otrzymacie podwojoną liczbę punktów w programie Serce za Serce. Zaglądając do naszego sklepiku, sprawicie przyjemność dzieciakom, a sobie szansę na szybkie zdobycie oryginalnych afrykańskich nagród.

Dziękujemy, że jesteście z nami!!!

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!