moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Wesprzyjmy młodych artystów

Data dodania: 16.10.2021

Sobotnie przedpołudnie to w Kasisi od dawna czas rozwijania talentów muzycznych, tanecznych i malarskich. Te ostatnie pod okiem Patricka Mumby, sławy zambijskiego malarstwa, który pomaga naszej młodzieży szlifować technikę i rozwijać skrzydła.

Dla większości to po prostu świetna przygoda, spotkanie z mistrzem i okazja do dobrej zabawy. Są jednak tacy, którzy ujawniają prawdziwy talent i mają okazję być zauważeni.

Na drugim końcu domu młodsi przygotowują się właśnie do obiadu, dokładnie myjąc ręce po długiej zabawie na podwórku. Zaraz zjedzą, naładują baterie i ruszą na poszukiwanie kolejnych przygód.

Dzięki projektowi Zakupy dla Kasisi, można wesprzeć zarówno młodych artystów, fundując im zestaw farb, jak i uzupełnić spiżarnię, by najedzone do syta dzieciaki nie zwalniały tempa i dały wycisk wszystkim sprzętom na placu zabaw.

Wspólnie tworzymy ten szczęśliwy dom. Zróbmy wszystko, by nie brakło w nim uśmiechniętych, szczęśliwych twarzy.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!

uzbieranych:
3 451 zł
potrzebujemy:
5 000 zł