moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Zadbaj z nami o małych Kasisjan z Donateo!

Data dodania: 23.05.2022

 

Od początku swojej działalności Fundacja Kasisi stawia na innowacyjność. Proponowanie Wam najprostszych narzędzi do tego, by nieść ratunek naszym podopiecznym, to od lat nasze główne zadanie. Robimy wszystko, by pomaganie było coraz łatwiejsze, bo w rzeczywistości takie właśnie jest!

Dlatego bardzo cieszą nas innowacyjne pomysły. Właśnie dołączyliśmy do kolejnego – to projekt Donateo! Jeśli wiecie, czym jest płacenie w sklepach za zakupy kartą, wiecie już o nim wszystko.

Już niedługo, robiąc zakupy w sklepie na tradycyjnych terminalach, będziecie mieli szansę przekazać naszym podopiecznym w Kasisi pomoc w postaci tzw. „końcówki” rachunku. Taką możliwość da Wam terminal w Waszym sklepie. Dodatkowo w galeriach handlowych i różnych innych miejscach, w których bywacie, pojawiają się kolejne dobroczynne datomaty Donateo. Jest ich już ponad 500 w całym kraju.

Szukajcie urządzeń z logo Donateo, odnajdźcie na nim w sekcji “Pomoc Humanitarna” naszą fundację, ustalcie kwotę pomocy i wesprzyjcie nas przy użyciu karty płatniczej, telefonu, smartwatcha bądź kodu BLIK . To takie proste! 

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł