moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk

Zapraszamy do kasiskiego sklepiku

Data dodania: 18.11.2020

To jakie wspaniałe rzeczy robimy dla młodych Zambijczyków w Kasisi dostrzegają ludzie na najwyższych szczeblach. Siostry już nie raz słyszały od władz, jak ważna jest ich obecność i jak niezwykłe jest to miejsce. Słowa mają też pokrycie w konkretnych decyzjach. Od kilku lat Dom Dziecka w Kasisi jest modelowym ośrodkiem, a zasady wypracowane przez Siostry stały się regułą działania w podobnych miejscach w całym kraju.

Ostatnio Kasisi odwiedziła żona byłego prezydenta Esther Lungu. Podczas wizyty podarowała naszemu szpitalikowi House of Hope sprzęt do analizy krwi, który pomoże jeszcze lepiej diagnozować naszych podopiecznych. Doktor Sahar podłącza go właśnie razem z technikami. Na wyposażeniu House of Hope jest też EKG, USG, profesjonalny lab do badania krwi, inkubator, generatory tlenu i nowe profesjonalne łóżka. Wszystko to w pięknie odnowionym budynku, przed którym stoi, również ufundowany przez Was, ambulans, gotowy ruszyć na ratunek naszych dzieciaków w każdej chwili.

Od strony medycznej Kasisi jest już wyposażone w najbardziej potrzebne narzędzia diagnostyczne, dzięki którym nie musimy kilka razy dziennie jeździć do szpitala. Wystarczy pobrać krew od małego pacjenta, położyć go w przytulnym pokoiku i wysłać w tym czasie wyniki badań do konsultacji lekarskiej. Bez kolejek i wysokich rachunków za hospitalizację.

Oczywiście, by nasze dzieciaki były w pełni bezpieczne, wciąż musimy zaopatrywać Kasisi w leki, witaminy, opatrunki i opłacać hospitalizację, wtedy, gdy jest ona niezbędna. Bardzo chcielibyśmy Was dziś zaprosić, byście wpadli dziś na szybkie zakupy do działu medycznego kasiskiego sklepiku i ściągnęli z półki choć jedną rzecz, która pomoże nam w opiece nas chorymi.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!

uzbieranych:
5 452 zł
potrzebujemy:
10 000 zł