Żegnaj Dorothy!

Data dodania: 11.08.2020

Ostatni czas jakoś szczególnie doświadcza nasz kasiski dom… dziś nad ranem zmarła Dorotka.

Pojawiła się u nas 7 lat temu niczym dar tuż przed Bożym Narodzeniem. I rzeczywiście nim dla nas była. Częściowo sparaliżowana, z zespołem Downa, niewidziąca, niesłysząca, a wprowadzała mnóstwo pogody i radości w kasiskie mury. W niewytłumaczalny dla nas sposób zawsze potrafiła rozpoznać siostrę Mariolę, jakby organicznie czuła, że podchodzi do niej Mamushia. Dla dzieci była jedną z nich, żadnym tam „dzieckiem specjalnej troski”. Uwielbiała, gdy zabierali ją na spacery, na które dzięki Wam jeździła w nowym, dostosowanym do jej potrzeb wózku.

Przez ostatnie miesiące miała problemy z oddychaniem, praktycznie nie było dnia bez podłączenia do tlenu. Niedawno doszły też problemy z wątrobą.

Do tej pory mocno doświadczana cierpieniem, dziś mocno wierzymy, że w pełni sił, wolna od jakichkolwiek ograniczeń, biega z Christopherem, Frankiem i innymi przyjaciółmi z Kasisi, którzy są już po tamtej stronie życia. Wiemy też, że w niebie przybył nam kolejny ANIOŁ. Dziś się nie żegnamy, ale mówimy „do zobaczenia w niebie”!

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
10 238 zł
potrzebujemy:
10 000 zł