moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Uczniowie

Joyce 19 l

23
Urodziny: 14.02.2004
W Kasisi od: 06.07.2005

Joyce trafiła do Kasisi po śmierci mamy. Przez cały jej pobyt w domu dziecka nikt jej nie odwiedził. Być może dlatego chciałaby poczuć się potrzebna. Jest bardzo pracowita.

poznaj mnie lepiej i zobacz

Co u mnie słychać?

LIPIEC 2023
Ostatnio dużo wysiłku wkładamy, by podreperować domowymi sposobami system odpornościowy Joyce. Łapie wszystkie infekcje. Mamy nadzieje, że wraz zima odejdą wszytskie choróbska, które ostatnio dopadały dziewczynkę.
MARZEC 2023
Nie ma z nią problemów. Pięknie śpiewa, należy do chóru kościelnego i szkolnego.
LIPIEC 2022
Chodzi do jedenastej klasy. Jest bardzo punktualna. Dobrze się uczy i chętnie pomaga w nauce innym dzieciom. Lubi zajmować się bejbikami.
CZERWIEC 2021
Jest w liceum, chodzi do 10 klasy. Marzy o byciu inżynierem. Lubi śpiewać i tańczyć. Chętnie się uczy. Jest bardzo pracowita.
STYCZEŃ 2020
Chodzi do dziewiątej klasy. Bardzo dobrze się uczy. Nie ma z nią żadnych kłopotów. Po wyjeździe dziewczynek do szkół z internatami to Joyce jest najstarsza w House of Marcy i jest dumna z tego, że odpowiada za dom.
CZERWIEC 2017
U dziewczynki wszystko dobrze. To bardzo pracowite i uczynne dziecko, lubi pomagać w pracy w kuchni. Jest bardzo wysoka.
CZERWIEC 2016
Joyce jest w piątej klasie. Bardzo lubi pomagać siostrze w gabinecie lekarskim.
CZERWIEC 2015
Dziewczynka bardzo ładnie rośnie. Jest chora, bierze leki. Nieśmiała, ale z subtelnym poczuciem humoru. Uczy się języka polskiego, przychodzi do sióstr mówiąc pięknie: "Szczęść Boże".
pokaż starsze
Wesprzyj moje

potrzeby
i marzenia

Spełnione Marzenie
+30 serc

Spełnione Marzenie

30,00 zł
Komplet badań
+75 serc

Komplet badań

75,00 zł
Czekolada
+4 serc

Czekolada

4,00 zł
Kurczak
+10 serc

Kurczak

10,00 zł
Kosz warzyw
+15 serc

Kosz warzyw

15,00 zł
obecni zaangażowani

rodzice adopcyjni

Małgorzata Małecka

Ewa

Sławek

Renata Gajda

Klaudia

Izabela Jakubowska

Sebastian

Michal Przeciszewski

Dagmara

Dorota Dąbrowska

Joanna Rola

Agnieszka Radtke

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Łóżeczka dla Kasisi

Metalowe łóżeczka, wysłużone już do granic możliwości materace – utuliły w nocy już całe pokolenia Kasisjan, ale teraz błagają o wymianę.

Marzymy, by sypialnie bejbików zaczęły przypominać prawdziwie domowe, bezpieczne otoczenie, które kojarzy się z ciepłem – czy pomożecie nam w realizacji tego marzenia?

uzbieranych:
5 447 zł
potrzebujemy:
48 000 zł