moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
nasi najważniejsi mieszkańcy

UCZNIOWIE

spełnij marzenie uczniów

Adoptuj
dziecko

Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. Wierzymy więc, że rodziny adopcyjne naszych dzieciaków będą bardzo liczne, żeby było z kim dzielić szczęście, pomnażając je w ten sposób, by starczyło go dla wszystkich.

Na profilu dziecka dowiesz się więcej o nim samym, obejrzysz jego galerię zdjęć, będziesz mógł przeczytać, co aktualnie u niego słychać. Zobaczysz też wirtualny album rodzinny ze zdjęciami osób, które zdecydowały się na jego adopcję. Tam czeka miejsce także dla Ciebie.

Sortuj:
Wybierz
Wybierz kategorię
Wybierz

Abigail 16 l

Była jeszcze niemowlęciem, kiedy życie okrutnie odebrało jej mamę. Mimo trudności, z jakimi musiała się zmagać w swoim  życiu, Abigail emanuje radością i optymizmem.

18

Alice 20 l

Osierocenie to nie jedyny ból, z jakim musiała się mierzyć. Urodziła się z porażeniem mózgowym. Jest niezwykle uparta i wytrwała w walce z chorobą.

12

Alick 11 l

Dla Alicka życie zaczęło się od straty, jednak w Kasisi, każdego dnia, jest otoczony opieką i miłością, których nie dostał od najbliższych.

23

Amanda 14 l

Ma porażenie mózgowe, ale nie przeszkadza jej to cieszyć się życiem i bez przerwy uśmiechać się. Amanda to piękna dusza uwięziona w chorym ciele.

21

Anastasia 8 l

Jest w Kasisi razem z siostrą Minivą.

23

Anastasia 8 l

Historia Anastasii to opowieść o tym, że nadzieja umiera ostatnia. Trafiła do Kasisi z choroba głodową. Droga do zdrowia nie była łatwa ani krótka, ale opłacało się, bo dziś jest uśmiechnięta i pełną energii dziewczyną.

27

Andrew 9 l

Andrew sam w domu… Trafił do Kasisi, ponieważ jego mama często zostawiała go samego, zaczęło być to dla chłopca niebezpieczne.

25

Angela 10 l

Aniołek pełen miłości.

20

Anna 16 l

Jest bardzo opiekuńcza i dobra. Lubi tańczyć.

14

Anna 14 l

Jest jej ciężej niż innym, ale jest bardzo dzielna!

22

Anna Maria 7 l

Od razu widać, że jest wyjątkowa.

27

Annie Grace 8 l

Złe dobrego początki. Historia jej życia jest wstrząsająca, ale teraz już nic jej nie grozi.

33
odkryj pozostałe grupy

poznaj
innych

Jeśli chcesz osobiście znaleźć swoje dziecko i dołączyć do jego rodziny adopcyjnej, otaczając je comiesięczną opieką materialną, poniżej znajdziesz trzy grupy, na które ze względu na wiek podzielone są nasze dzieci.

Gdy wybierzesz jedną z nich, przekierujemy Cię do strony z indywidualnymi profilami dzieci. Poznawszy każde z nich, zdecydujesz, czyją rodzinę adopcyjną chcesz powiększyć.

Bejbiki

Oto najmłodsi mieszkańcy Kasisi! Sprawdź profile maluchów i dowiedz się, jak możesz im pomóc. Bejbiki czekają na Twoją adopcję!

przedszkolaki

Już nie maluchy, ale nadal potrzebują dużo troski i miłości! Sprawdź, co możesz dla nich zrobić.

Pomaganie przez kupowanie, czyli

zakupy dla kasisi

Za pośrednictwem naszej strony internetowej możesz zaangażować się nie tylko w długofalowe projekty, jak Adopcja z Sercem, ale przekazać jednorazowe wsparcie, które realnie zmieni los dzieci w Kasisi. Przekonaj się, że dobro wraca!

Dbamy

Mleko terapeutyczne

Wprowadziliśmy Lontie z niedożywienia. Uzupełnij zapasy mleka terapeutycznego dla kolejnych maluchów!
Wesprzyj

Pobyt w szpitalu

Zambijska służba zdrowia jest płatna. Pomóż nam zaopiekować się dziećmi potrzebującymi hospitalizacji.
Wesprzyj

Książki do biblioteki

W Kasisi troszczymy się o przyszłość naszych dzieci od najmłodszych lat. Wesprzyj nas w tych działaniach!
Wesprzyj

Paliwo do ambulansu

Zatankuj nasz ambulans, by był gotowy ratować nasze dzieci!
Wesprzyj

Zadbaj o Rozpieszczalnik

Rozpieszczając nasze dzieci, rozpuszczamy zło, które przylgnęło do nich, zanim trafiły do Kasisi.
Wesprzyj
Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Fundusz im. Christophera Sakali

Chcemy, by to zło, jakie wpadło znienacka do życia naszego Domu, wywołało reakcję w postaci czynnego dobra. Założyliśmy Fundusz im. Christophera Sakali. Z jego pomocą wspieramy chorych, w tym dzieci na oddziale onkologicznym szpitala w Lusace.

 

uzbieranych:
7 456 zł
potrzebujemy:
10 000 zł