moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Ozłacamy Kasisi 2020/2021

2019/2020: Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 11 w Rybniku

Dla Kasisi uzbieraliśmy już*:
1 111,00 zł

* Suma środków zebranych w gotówce w ramach zbiórki publicznej i darowizn przekazanych online.

1
Zadanie
Weź udział w lekcji
2
Zadanie
Wykonaj plakat lub nagraj film
3
Zadanie
Zorganizuj zbiórkę

Relacja uczestników

Poznajemy, podziwiamy i Kasisi pozdrawiamy!!!
Rozpoczęliśmy niezapomnianą przygodę z naszymi kolegami i koleżankami w Kasisi. Łączymy siłę naszych otwartych serc z wszystkimi, którzy już realnymi działaniami wspierają Dom Dziecka na afrykańskim kontynencie.
Uczniowie naszej szkoły przez ostanie dwa tygodnie poznawali przyczyny głodu na świecie, zrealizowali tematykę marnowania jedzenia jak również przeprowadzali analizę możliwości wspierania głodujących i rozreklamowania form poszanowania jedzenia.
Uczniowie pracowali nad przygotowaniem plakatów, które stały się ozdobą naszych korytarzy. Przypominają nam również o tym, że „gdzieś tam” są osoby głodne, spragnione i potrzebujące.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Zbiórka na Bezpieczny Dom Kasisi

To dzięki Wam dla blisko 250 dzieciaków tworzymy w Kasisi bezpieczną przestrzeń. Dlatego w duchu tej właśnie szczerości, której uczy Kasisi, chcemy Was dziś prosić o pomoc!

Do zamknięcia budżetu w tym miesiącu brakuje nam jeszcze ponad 10 tysięcy złotych. Pomóżcie nam dziś zasypać dziurę w budżecie! Dołączcie do zbiórki na ten cel – razem z nami, budujcie to bezpieczne miejsce, jakich na świecie coraz mniej!

uzbieranych:
5 452 zł
potrzebujemy:
10 000 zł