moje zebrane serca

Zbieraj punkty-Serca i wymieniaj je na nagrody w programie Serce za Serce. Aby sprawdzić liczbę swoich Serc wpisz adres e-mail podany podczas Zakupów dla KASISI. Aby punkty wpływały na Twoje konto, zawsze używaj tego samego adresu e-mail.

Koszyk
Ozłacamy Kasisi 2020/2021

2019/2020: Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 11 w Rybniku

Dla Kasisi uzbieraliśmy już*:
1 111,00 zł

* Suma środków zebranych w gotówce w ramach zbiórki publicznej i darowizn przekazanych online.

1
Zadanie
Weź udział w lekcji
2
Zadanie
Wykonaj plakat lub nagraj film
3
Zadanie
Zorganizuj zbiórkę

Relacja uczestników

Poznajemy, podziwiamy i Kasisi pozdrawiamy!!!
Rozpoczęliśmy niezapomnianą przygodę z naszymi kolegami i koleżankami w Kasisi. Łączymy siłę naszych otwartych serc z wszystkimi, którzy już realnymi działaniami wspierają Dom Dziecka na afrykańskim kontynencie.
Uczniowie naszej szkoły przez ostanie dwa tygodnie poznawali przyczyny głodu na świecie, zrealizowali tematykę marnowania jedzenia jak również przeprowadzali analizę możliwości wspierania głodujących i rozreklamowania form poszanowania jedzenia.
Uczniowie pracowali nad przygotowaniem plakatów, które stały się ozdobą naszych korytarzy. Przypominają nam również o tym, że „gdzieś tam” są osoby głodne, spragnione i potrzebujące.

Bądź z nami w kontakcie!

Newsletter

Niezwykłe relacje i zdjęcia, ciekawostki o tym, jak zmienia się Kasisi, co dzieje się wokół naszych projektów i w siostrzanej fundacji – Dobrej Fabryce. Dołącz już teraz, a nie przeoczysz żadnego ważnego wydarzenia.

Pilna pomoc potrzebna

Setka Plecaków dla Setki Dzieciaków

Jedną z najfajniejszych rzeczy (spośród milionów wspaniałych rzeczy, jakie dzięki Wam możemy robić), jest poszerzanie horyzontów kasiskich dzieciaków poprzez zapewnianie im dostępu do najlepszej możliwej edukacji w Zambii i później gdziekolwiek poniosą ich marzenia. Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim nowe obowiązki i wydatki! Pomóżmy uzbierać 10 500 zł na Sto PLECAKÓW dla Setki DZIECIAKÓW!

uzbieranych:
5 202 zł
potrzebujemy:
10 500 zł