Program dla szkół

Ozłacamy kasisi

O co tu chodzi?

Woda cenniejsza niż złoto

W tym roku będziemy rozmawiać o wodzie – dlaczego należy ją oszczędzać i jak to zrobić? Czy może nam jej kiedyś zabraknąć?

Przygotowaliśmy scenariusze do lekcji zdalnych, jak i w klasie. Uruchamiamy możliwość internetowej zbiórki pieniędzy za pośrednictwem naszej strony. Wspólnie będziemy zbierać pieniądze na wykopanie studni w wiejskiej szkole w Zambii. Dołącz do nas i zmieniaj razem z nami świat!

szkoda czasu

zaczynajmy!

Po zgłoszeniu placówki, wyślemy do Ciebie maila z materiałami dydaktycznymi oraz paczkę z dwiema puszkami do zbiórki, balonami i ulotkami. Otrzymasz je kilka dni po wypełnieniu formularza.

O co tu chodzi?

Jak się zgłosić

Polskie szkoły i przedszkola zbierają złotówki, aby realnie odmienić życie naszych podopiecznych!

Wypełnij formularz
Otrzymaj materiały
dydaktyczne
Rozpocznij działania
zobacz placówki

złotych serc

Sprawdź ranking szkół, które dołączyły do naszego projektu lub znajdź swoją placówkę!

zobacz szczegóły

organizacyjne

Zebrane w gotówce środki prosimy wpłacić na konto Fundacji Kasisi o numerze SANTANDER BANK POLSKA S.A. 48 1090 1883 0000 0001 2101 3122, wpisując w tytule przelewu „Ozłacamy Kasisi – nazwa Szkoły – zbiórka publiczna

Kontakt do koordynatorki projektu:

Kinga Jasny
530-320-681

Dokumenty do pobrania

• Protokół z otwarcia puszki, o wypełnienie i przesłanie którego poprosimy cię w ramach rozliczeń Pobierz
  • Zgoda na wykorzystanie wizerunku dziecka (dotyczy zdjęć przesłanych na stronę) Pobierz
  • Zgoda na wykorzystanie wizerunku dorosłego (dotyczy zdjęć przesłanych na stronę) Pobierz

Do poczytania

• Regulamin Zobacz
  • aneks do regulaminu dot. VII edycji Ozłacamy Kasisi Zobacz
sprawdź również

Zobacz, ile już lat działamy i co udało nam się wspólnie osiągnąć z przedszkolami i szkołami z całej Polski.

Tłusty Czwartek w Kasisi

Idziemy w tym roku na rekord! Nasze wysłanniczki już zakładają kuchenne fartuszki, by wesprzeć kasiską kuchnię w smażeniu tony pączków dla dzieciaków. Ich zmagania możecie obserwować na żywo w naszych mediach społecznościowych, ale potrzebują Waszych rąk do pomocy. Składniki na pączki dla ponad 200 dzieci, sióstr i mamies same się nie kupią!